Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Április 20-án töltötte kisfiam...

Április 20-án töltötte kisfiam a két évet, előtte igényeltem meg a Gyest, mikor kapok először pénzt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Még ne érkezett semmilyen értesítés?

A hivatali ügyeket 30 napon belül el kell bírálni,ergo,már ebben a hónapban visszamenőleg meg kellett volna hogy kapd az összeget: április 21 től május 31-ig terjedő időszakra.

2011. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Május 20 körül telefonon felhívtak,hogy egy adatott rosszul töltöttünk ki,de még akkor helyesbítve lett.Azóta se papír,se pénz.
2011. jún. 11. 07:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz menj be személyesen,ha nem,akkor kérdezz rá telefonon! (Nekem a Mep ült a pénzen 2 éve...mert a Mák nem küldte el az igazolást,hogy nem kapok gyest. Cirka 2 hónapig gyűltek így a csekkek, minden héten telefonáltam,mire a nő 1,5 hónap után kinyögte,hogy az hiányzik nekik,amit a mák nekem már kiküldött. Lefénymásoltam,és elküldtem a papírt,így kaptam t.gyás-t amikor 2 hónapos lett a lányunk.)


Sok sikert a pénzhez jutáshoz!!

2011. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Úgy lesz kedden felhívom őket!
2011. jún. 12. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!