Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerinted utalnak holnap...

Szerinted utalnak holnap GYEd-et, vagy még korai!?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Majd 1 hét múlva.


Nekem munkhely utalta a gyed-et és most a gyes-t. legkorábban 2. munkanapon van számlámon.


A MÁK sem hiszem, hogy 1 héttel előbb utalna.



[link]

2011. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Holnap még csak május van. Azt hittem, hogy ezek a kérdések majd csak hétfőn kezdenek el szállingózni:

Mikor lesz CSaládi?

Mikor lesz GYES?

Hozta már a postás nálatok?

Kinek van már rajta a számláján?

Ha hétvégére esik 1je, akkor már szombat/vasárnap megérkezik a pénz? vagy előtte pénteken?


Na ennyire nem kell értetlennek lenni. Minden hónap első munkanapján utalnak, másnap van a számlán. Ez most június elseje, ami keddre esik, tehát szerdán lesz leghamarabb!

2011. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Korai!

A héten még május van! Sőt, még jövő hét elején is május lesz.

Ha a munkahelyed utal, akkor legkorábban másodikán lesz a számlán.

2011. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már tényleg jól jönne, de sajnos csak 2-án kapjuk meg.
2011. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Mehet a lepont,de már úgy utálom ezeket a kérdéseket :(
2011. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Év elején kiadják az utalási dátumokat, keress rá, nyomtasd ki és tedd jól látható helyre. Akkor mindig képben leszel.
2011. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Abszolút korai. Se GYES-t, se családi pótlékot nem fognak előbb utalni, mint jövő héten.
2011. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig furcsák voltak ezeket a kérdések.

Én sosem kérdeztem meg mert már jó pár hónapja kapom a gyedet.Most kapom majd az utolsó fél havi gyedem.És minden hó 8.kán utalták nekem.Már most fogok gyest kapni de még nem tudom mikor.Egyenlőre még határozatot sem kaptam a MÁKtól.

2011. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, utánanéztünk és ált. 26, 27-én utalja a cégem.... Hmmm... köszönöm azért a válaszokat!!!!
2011. máj. 26. 21:23
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Ha a céged utal, akkor miért itt kérdezősködsz?

Mi honnan tudjuk, hogy a te céged ilyen előre utal?


Őket kéne kérdezgetni, nem itt elkezdeni a lavinát, amivel már mindenkinek tele a csupra. Én is várom a gyedet, cspt, de már az első alkalomkor megjegyeztem, hogy minden hónap első munkanapján utalnak. Már a 4.éve így kapom.

2011. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!