Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sedatif pc homeopátiás tablett...

Sedatif pc homeopátiás tablettát adtál már gyermekednek? Használt? Láttál változást?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én adtam a kisfiamnak, amikor 4,5 hónapos volt. Addig gyönyörűen végigaludta az éjszakát, majd egyszer csak fél óránként ébredt.

Mi végigzongoráztunk mindent:

- nem volt éhes, nem volt szomjas

- a fogai sem jöttek, hiszen majdnem 9 hónapos volt, mikor az első fogai kibújtak, szinte észrevétlenül

- nem fázott, nem volt melege

- nem az én közelségem kellett neki, mert magam mellé is vettem, és csak még jobban ordított

- nem a sötéttel volt baja, mert kapcsoltam kislámpát nála, még jobban felélénkült tőle

- nem volt pisis, nem volt kakis.

Szóval egy hétig csináltuk, hogy fél óránként felkeltünk hozzá, semmit nem aludtunk, napközben tiszta gyagya volt, mert éjjel nem pihente ki magát. Párom talált egy oldalt a neten, ahol ajánlottak egy homeós bogyót. Ez 3 nap alatt megoldotta a gondjainkat. [link]

Napi 2x adtam neki 1-1 szemet, közvetlenül lefekvés előtt és közvetlenül felkelés után.

2011. máj. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.remélem nekünk is beválik.várok még tapasztalatokat.
2011. máj. 18. 08:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer egy hosszú autós úton próbáltam ki, mert kezdett nyűgös lenni, nehezen viselte az utat.

Nagyon jót aludt tőle! Már kicsit meg is voltam ijedve, hogy meddig alszik már!

Többet azért nem adtam neki.

2011. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam rajta, mert 8 hónapos koráig a fiam nappal nem aludt egyáltalán, és persze nyűgös volt, mert igényelte volna. De aztán azt olvastam, hogy ez voltaképpen egy nyugtató, szóval nem mertem adni a gyereknek. Rákerestem itt a Gyakori kérdéseken, elég rossz véleménnyel voltak róla az anyukák. Persze már sokáig nem bírtam volna, de szerencsére 8 hónapos korában "megjavult" a gyerek.
2011. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát én sehol nem olvastam róla hogy nyugtató lenne.még a tájékoztatójában is szerepel,viszont nyugtató hatása van,mint pl a levendulának citromfőnek,a comomilla bogyónak is.Nagyon utána olvastam és a gyógyszerész is ezt javasolta inkább.Szóval ettől én nem tartok.csak hogy használt e másnál.
2011. máj. 18. 12:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Rosszabb lett, jól elrontottam vele, már megbántam, hogy beadtam. A dokink szerint (homeopátiával foglalkozik) egyesekből pont az ellenkezőjét hozza ki. Hát, nálunk sikerült...
2011. máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát rosszabb nem lett az biztos,most csak egyszer kel éjjel és nem 16*,és nem is akkora sírással mint ahogy kelt.Remélem igy is marad.
2011. máj. 20. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!