Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! A ti 3 éves gyerkőcöt...

Anyukák! A ti 3 éves gyerkőcötök is egyfolytába beszél egész nap? Ti nem fáradtok bele?

Figyelt kérdés
A kislányom egész nap csak mondja és mondja.Be sem áll a szája.Teljesen lefáraszt.Mondom neki hogy kicsit maradjon csendbe de csak mondja és mondja.
2011. máj. 13. 23:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem a keresztfiam ilyen. Mondjuk én általában nem is értem, mert annyira gyorsan és inkább csak magának mondja.
2011. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Néha még ő is bele mond baba szavakat.De nagyon fárasztó.
2011. máj. 13. 23:47
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyfolytában csacsog, kérdez, imádom :))
2011. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért, de én már alig várom, hogy lökje a sódert a lányom(14 hós):) Lehet, aztán akkor majd más lesz a véleményem...:)
2011. máj. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szia

három és fél a fiam, viszonylag későn kezdett el beszélni, na de azóta be se áll a szája.

Alig múlt 2 éves, elkezdődött a mi? miért? hogyan? ami folyamatos. ÉS közben mesél, énekel, szaval, mondókét mond, táncol. ÉS megint mondja - mondja -mondja.

Fárasztó, de én imádom!

2011. máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fárasztó de örülj neki mert jó jel a sokat beszélő jól kommunikáló gyerekek jobban boldogulnak a közöségekben.
2011. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2 éves múlt,de pont ilyen csacsogó.Napról-napra bővül a szókincse,titok a családban már nincs,mert mindenkinek elmondja, hol volt,kivel beszélt mit látott,anya kivel beszélt telefonon stb.egész nap beszél,énekel,kérdez,megállapít,én nagyon élvezem,bár tegnap kérdezte a párom,hogy írom ezt egész nap,de csak mosolyogtam,a nyávogása sokkal jobban kikészít.de ezek nem.
2011. máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A fiam is egész álló nap beszél :) Engem nem zavar, mert én szintén beszélek, ha kell, ha nem :) Inkább az zavar, ha csöndben van, mert akkor általában valami olyanban mesterkedik, amit nem szabad.

Ha csak csivitel, azzal semmi gondom, jókat beszélgetünk, én inkább azt nem bírom, amikor valami lehetetlen dolgot akar, és azt ragozza hosszú hosszú percekig, hiába magyarázom, hogy képtelenség amit kitalált. Pl. hogy a mágnest tegyük fel a falra, és elmagyarázom türelmesen, hogy a mágnes csak fémre tapad, meg is mutatom, hogy a hűtőre igen, a mosógépre igen, stb., de a falra, fára, műanyagra nem, de ő csak mondja és mondja, hogy de akkor is tegyem fel neki a falra, és az egész átmegy egy borzalmas hangú nyafogásba. Na ettől a falnak tudnék menni.

2011. máj. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem még csak most lesz majd 2,5 , de egész nap mondja.......néha lehetne egy kis csönd is. :)
2011. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lányom csak 2 éves 2 hóapos, de egész nap beszél, kérdez, beszél, kérdez....
2011. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!