Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tejberizst ti mikor adtatok...

Tejberizst ti mikor adtatok először a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Az enyém 1 éves múlt, de sok helyen hallottam, hogy inkább 2 éves korukig ne kapjanak tehéntejet. Joghurtot, tejfölt, túrót már eszik. A joghurtot imádja, van olyan hogy egy étkezésre benyom egy egész dobozzal (150 g).

Csináltam az apjának, gondoltam megkóstóltatom Vele, de nem tudom nem ártok-e vele.


2009. márc. 11. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 14 hónapos, ő már eszik tejberizst(boltit).

Pontosan nem tudom már mikor adtam először 11 vagy 12 hónapos korában. Szerintem nyugodtan adhatod már a babádnak.

2 gyerek anyukája

2009. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam már 11 hónaposan evett tejbegrízt. Ugyanaz, mint a tejberizs:) csak nem nem rizs van benne:)

Semmi baja nem lett tőle.

Az apja csinálta magának, de annyira kinézte a gyerkőc a szájából, hogy meg kellett kóstoltatni vele:) Még kakaóval is meg volt szórva, nagyon ízlett neki.

2009. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tejből készült ételeket én egy éves korától kezdtem adni, így a tejberizst is. Nagyon imádta. A színtejet csak két éves kora után kapott, rá 3 hétre súlyos tejallergiás tünetek jöttek ki rajta, azóta tejfehérje mentes diéta van.
2009. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én egy évesen már kolbász szalonnát és pörköltet is ettem. sztem a kicsitől is függ. ha eszi akkor biztos ízlik neki és jó :)
2009. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!