Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1eves gyereknek mit tegyek a...

1eves gyereknek mit tegyek a fejere? A kalapot letepi baj ha nincs rajta semmi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
most még nem annyira de ha igazán meleg lesz simán kaphat hőgutát.
2011. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel az enyémnek alig van haja, a napsütést viszont erősnek találom, ezért én kötős kalapot adok rá. Jó nagy karimája van, legalább jobban árnyékolja a szemét is.
2011. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kendő? Meg vannak ilyen jó kis megkötős kalapok is.
2011. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Menjetek el valahová, ahol lehet sapkák között válogatni (ruhabolt vagy turkáló) engedd, hogy próbálgassa őket és válasszatok egyet, ami tetszik neki, és elviseli a fején. (Ha fiú, esetleg baseball sapka).

Még az ovisomnak is szóltak a tegnapi nagy meleg miatt, hogy ma vigyünk sapkát, mert napon vannak sokat, pedig neki sok haja van.

2011. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kislany de jo otlet az egyutt vasarlas koszi a tippet vagy a megkotos kalap valamit kiprobalunk koszi a valaszokat
2011. máj. 12. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a gondom a 15 honapos fiammal. Raadasul kulfoldon elunk es itt 12 honap utan mar nem tesznek kotot a sapkakra, kalapokra. :( Az en kisfiam letepi az osszeset a fejerol, most akarok rajuk kotot varni valahogy. Pedig komolyan mondom a bolcsibe az osszes hasonlo koru gyereken koto nelkuli kalap van es egy sem tepi le magarol. Sajat szememmel lattam. Mondtam is a ferjemnek, hogy biztosan ez benne van a genukbe ami nekunk magyaroknak nincs. :))) Kisfiamnak mar ez a 4-dik fajta kalapja amit kiprobaltunk. Megsem jo. Ugyhogy nallunk marad a koto.
2011. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez a gondom. Kisfiú, kendőt nem adhatok rá. A kötőset is simán leveszi. Sőt, azzal játszik, hogy letépi, és eldobja.

A lányommal is ez volt, sosem lett baja, szóval én nem aggódom. Persze a babakocsit felhúzom, és délben nem viszem ki sétálni, ha meleg van, eleve csak árnyékba. Remélem nem lesz baj, jövőre már szeretni fogja, mert hiú lesz. A lányom 1,5 éves korától már maga választott sapit.

De ő 15 hónaposan még nem nagyon érdeklődik a ruhák iránt. Azért majd én is megpróbálom, hogy együtt veszünk neki, de nem igazán foglalkozik a ruházatával. Talán, mert fiú?

2011. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is ez a gondom,csak ő két éves,az igazán tűző melegben nem vagyunk kint 11 kor már bent vagyunk és 4 után megyünk csak ki megint,az udvaron sok az árnyék,de elöbb utóbb kell neki a sapi,most valamiért leveszi és nem enged semmit a fejére tenni,tavaly ilyen gondom nem volt,igy amint melegebb lesz,marad a szigor,ha ki akar menni vagy sapka agy marad bent,ismerem sírni és hisztizni fog,de előbb utóbb rájön,hogy inkább a sapi,ugyanúgy volt nálunk a cipővel is nem akart vékony cipőt felvenni a másikba meg főtt a lába.igy mondtam oké akkor nem megyünk sehová,azóta nincs cipő indok,most sapka van.
2011. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!