Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Angilai anyucik! Mennyi idő...

Angilai anyucik! Mennyi idő ittartózkodás szükséges a Child Tax Credit-hez?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne. Már napok óta próbáljuk őket hívni, de hiába 8 hónapja vagyunk itt, egyáltalán próbálkozzunk?
2011. máj. 11. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nem idotartam kerdese hanem kereset kerdese.Mennyi a kettotok bejovoje?Ha megvan a 40000 font evente akkor ne is probalkozzatok.Ha dolgoztok.Mert azt nem irtad.Tudom meg csak 8 honapja vagytok kint de valoszinu akkor azt szamolja.Nem tudom pontosan en 5eve vagyok kint.Ott szultel?Ja es ne hivd oket menj be a legkozelebbi Job Centerbe.
2011. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs meg kettőnknek a Ł40000 jövedelem,Azért kérdeztem mert a kalkulátor alapján 545 járna. Csak ha végre sikerül elintézni mennyi ideig tart ennek az ügynek az elbírálása és kb. mennyi idő múlva számítsunk a pénzre? Magyarországon szültem. Azt mondod, hogy ne érdemes telefonálni? Ezt el lehet intézni a Job Centerben is? Mindenütt azt írják, hogy telefonos ügyfélszolgálaton keresztül kell formanyomtatványt kérni.
2011. máj. 12. 12:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja amúgy igen, a férjem dolgozik, én itthon vagyok a kislányommal, 2 éves
2011. máj. 12. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!