Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 hete keztuk a szobatisztasag...

1 hete keztuk a szobatisztasagot. Nem baj ha meg minden nap van olyan 3 baleset?

Figyelt kérdés
Ha szol hogy pipi akkor szo szerint bili mellett kell lenni es lerantani a bugyit es mar pisil is.Normalis hogy nem tudja vissza tartani?Es ha surun pisil?Reggelente nem is de ebed utan es uzzsonna utan sokszor pisil ilyenkor jonnek a balesetek.pl most pisilt es 20 perc mulva megint.Ilyenkor delutan tobbet is iszik de normalis ha ilyen surun pisil.Mennyi ido volt nallatok mire mar nem lett baleset es mindig szolt?Mikor tudta mar jobban tartani vagy ido elott szolni?
2011. máj. 10. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idos? Lehet meg tul korai? A lanyom masfel evesen volt igy ahogy irod, ahogy szolt azonnal kellett ratenni bilire, kint egy ut alatt 2-3 szor kellet pisilnie (ahol epp ertuk, kocsik kozott, parkba). Par honapra ra ez javult, erett es akkor mar tobb idot is vissza tudta tartani es nem pisilt olyan gyakran.
2011. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs!Elfelejtettem irni 2 eves lesz a honap vegen.Akkor nem gond ha meg par honapig van baleset?
2011. máj. 10. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Amig sokszor van kevés és nem tud időben jelezni,nem erőltetném ,mert kudarcként élheti meg.
2011. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még nem érett meg a kicsid a szobatisztaságra!

Ne aggódj nem probléma, hogy nem szobatiszta még 2 évesen!

2011. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
enyém 26 hónapos múlt, de még csak el sem kezdtük. Van szűkítő, meg bili is de viszketést kap mindkettőtől. Sír hacsak meglátja őket, úgyhogy mi még bele sem kezdtünk :D
2011. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia,


nálunk is friss az élmény!! én nem is hozakodtam elő Neki ezzel, de pénteken úgy jött haza a bölcsiből, hogy vegyek le a pelust és Ő majd szól. és szól is ügyesen!! a lakásban lent és fönt is van egy-egy bili, már ül is rá, ha úgy érzi, minden bele megy!! de ha kint vagyunk a parkban, az utcán... na akkor becsorog!! tegnap pl.3x!! hiába mondogatom, hogy meglocsoljuk a fákat, egyszerűen becsorog... de nem adom Rá vissza a pelust csak ezért, mert otthon és a bölcsiben nagyon szépen csinálja!! biztatom, mondogatom Neki, hogy kint is így kell és mosok szorgalmasan :)


Ági

2011. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, en hagynam a pelust, mi is az elejen pelussal voltunk annak ellenere hogy szolt, de mig baleset volt addig hagytuk. Mindig dicserd meg ha szol. Majd latni fogod hogy ha nem gyakran pisil es szol le lehet venni a pelust. Most nyaron foleg nagy eselye van hogy leszokjon legalabb a nappali pelusrol.
2011. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21:47 vagyok. Tegnap a kislányom kitalálta hogy ráül a bilire és azóta abba pisil. És nem úgy hogy kérdezni kell, vagy szól hogy "Anya pisi", hanem egyszerűen egyszercsak megindul a bili felé ráül és pisil. :)))))))))))) Teljesen ledöbbentem. :OOO Ő most érett meg rá. Azt mondják ha idő előtt próbálkozunk akkor csak egy nyögvenyelés az egész, mikor meg már érett rá akkor megy pár nap alatt.
2011. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!