Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lesz ebből előre lépés?

Lesz ebből előre lépés?

Figyelt kérdés
két napja levettem a lánykámrol a pelust nap közbe, kétszer sikerült is bele, de azóta nem szol ha pisilni kell. tegyem rá vissza vagy legyek kicsit türelmesebb?
2011. máj. 7. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Miyen idos?Mi hetfon kezdtunk.Bilizek mar reg de csak a kakinal szolt.Csak kis bugyit adtam ra es 10 percenkent emlekeztettem ra.En is felakartam adni de kepzeld tegnap mar 8-szor szolt hogy pipi!Hihetetlen!O is naponta 2-3 alkalommal becsurrant olyankor mondom neki hogy szomoru vagyok es csak a picibabak pisilnek be o mar nagylany.Igy a cumirol is leszokott 2 het alatt.Szoval tudom mi a helyzet!!!De na add fel!!!Csak emlekeztesd ra surun hogy szoljon es legyen keznel a bili.Es nagyon dicserd meg ha belepisil.En neha adtam neki 1-1 kocka csokit.Tudom nem a legjobb megoldas de bevalt.Ja apatol apro penzt ker estenkenk!:-)Szoval lesz meg pisi a bugyiba de ne add fel!!!!!

2011. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hogy a honap vegen lesz 2 eves a lanyom es meg nem is igazan beszel de nagyon okos kiscsaj meglehet vele mindent beszelni csak elkell neki magyarazni!
2011. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
februárban volt két éves, meg szeptembetől vinnénk oviba h addigr szobatiszta lesz. .
2011. máj. 7. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne add fel, nem kell rá a pelus. Egy idő után rá fog jönni hogy mi történik, és gyakran kérdezd nem kell-e neki.

Ha sikerül belepisilni, szerintem egy matrica jutalomnak jobb ötlet mint a csoki vagy bármi más édesség.

2011. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon korai még. NEm biztos, hogy érett rá.
2011. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

örülök ennek a kérdésnek.Mi júliusban leszünk 3évesek,de hallani sem akar a pelus nélkülről.

Mondtam neki,mivel mi is szeptemberben megyünk oviba,hogy ennyi pelus van és nem lesz többre pénzem,persze fogok venni ,mert estére kell,de megpróbálok határozott maradni és tényleg nem fogom oda adni neki.esténként mindig kéri fürdés előtt a wc-t--mi azzal kezdtük,hallani sem akar biliről,de amikor kakiról beszélünk,hogy azt is a wc-be vagy bilibe kellene tenni ,sírás lesz a vége.Igazából örülnék már ha jönne a jobb idő és lehetne rövid gatyázni..nekem annyival nehezebb talán,hogy mellette van egy 8hónapos kicsi is és sokszor azt veszem észre,hogy nekem megy ki a fejemből,hogy megkérdezzem megyünk e wc-be,de lehet a telefonba magamnak fogom beállítani,hogy figyeljek oda...pedig már neki mennie kellene sztem..

2011. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!