Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cybex Solution gyerekülésről...

Cybex Solution gyerekülésről vélemény?

Figyelt kérdés
Jó és rossz tapasztalat, minden érdekel!
2011. ápr. 22. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az van. Cybex Sloution x-fix. Szerintem jó ülés, bár most a miénkkel van valami gond. Az egyik oldalon az ülésrész, -mivel az több ponton megállítható- nem akad meg. Bár sztem ez apa túlerejének köszönhető, mert amíg nálam volt az ülés, semmi baja nem volt .Most áttettük apa autójába és hát ez történt.

Amúgy én szeretem, és mikor vettük néztem, hogy nagyon jó a minősítése is. Ami gond lehet, hogy elég széles az ülésrésze (nem tudom a többi ülés milyen), ezért picit nehézkes becsatolni az övet. Két autónk van, mindkettőbe azt vettük.

2011. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi is solution x fixet vettünk pár hónapja a 2 évesünknek.

[link]

Eddig nem volt vele probléma.Jó széles az ülés,sokáig lesz.Nagyon biztonságos ez volt az első szempont.Az egyetlen szívfájdalmam,hogy nem lehet dönteni de vettem egy concord nyakpárnát és megoldódott minden.

[link]

Megéri megvenni több ismerősömnek is ilyen van és csak dicséri mindenki.

2011. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sima van, nem isofixes: [link]

Szerintem ennyiért abszolút jó vétel, mert nagyon jó minősítései vannak. Kényelmes, tágas és biztonságosnak tűnik, ez a lényeg.

A vállvédő szárnyakat hiányolom, bár az újabban már az is van, csak mi már 2 éve vettük.

Az, hogy dönthető, egy nagy hülyeség, mert csak annyit tud, hogy a fejtámlát lehet állítani, de annak meg semmi értelme, szerintem. A tároló rekesz pedig hátul van, és csak a papírok tárolására szolgál.

2011. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!