Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hiperaktív gyerekeknél mik a...

Hiperaktív gyerekeknél mik a tünetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy a 15 hónapos kislányom hiperaktív lenne-e mert most a fülembe ültették a bogarat!nemrég kezdett el járni vagy 3 hónapja és azóta minden nap feszt járkál és nem is lehet csak egy pillanatig leültetni hogy nyugodtan legyen!!én arra gondoltam hogy ez neki új hogy ő magában megy nem kell fogni a kezét és emiatt ilyen!nagyon elkeserített ez a megjegyzés!előre is köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 4. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Felejtsd el ezt a bogarat! A hiperaktivitás és a sokat mozgó gyerkőc közé nem kell egyenlőség jelet tenni. A gyanú is csak jóval későbbi életkorban merülhet fel.

2009. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, aki mondta neked, azt sem tudja mit jelent ez a szo! Azert, mert a kislanyod mozgekony, nem azt jelenti, hogy hiperaktiv! Annyira bugyuta emberek vannak! De ilyenkor vissza kell nekik vagni, mindig! Csak dicserni szabad a gyerekedet, mert gonoszak az emberek.

Mondd majd legkozelebb, hogy hala Isten jo kis mozgekony, talpraesett, nem egy sarokban ulo kislany, hanem imad jonni-menni, felfedezni a vilagot!!!:)))

2009. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A hiperaktivitás ilyenkor még nem igazán mutatható ki. A tünetei is eltérőek. Azt tanácsolnám, hogy ne is agyalj ezen, tudod működik a szómágia. Töröld az agyadból is, és próbáld inkább helyette azt beültetni, hogy egészséges kislányod van. Az én fiam már elmúlt 6 és fél, egyáltalán nem hiperaktív, de a napi stresszt sokszor úgy vezeti le, hogy őrült kiscsikó módjára rohangál, amíg ki nem fullad. Ha belegondolok sokszor szívem szerint én is ezt tenném, de sajnos életkoromból kifolyólag már nem tehetem....
2009. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!