Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet egy kislányt...

Hogyan lehet egy kislányt autós utazás alatt kakiltatni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 22:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%

21:11-nél a pont! Nekem is egyből ez jutott eszembe ahogy elolvastam a kérdést! :D


Mondjuk én se értem mi ebben a kihívás. 5 év alatt azért csak kiismeri az ember a gyerekét, nem?

2011. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Légy kreatív!
2011. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%

Ha kiszálltok az autóból akkor nem értem a kérdést. Wc-n, bilin, papírbilin, bokorban, erdőben, útszélén szinte bárhol.

Ha nem szálltok ki az autóból az már érdekesebb, arra nincs ötletem.

2011. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Megálltok az autóval a pihenőhelyen vagy benzinkútnál és irány a WC!!!!
2011. máj. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem soha, ha a gyerekeim a nyilvános WC-ket használták autópályák mellett, inkább vittem bilit, de persze ahogy nőttek, muszáj volt az embernek oda vinnie, akkor nagyon óvatosan, papírokkal letakarva, semmit nem érintve végezték a dolgukat. Amíg 4-5 évesek voltak, én is mindig vittem a bilit magunkkal.
2011. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kisfiammal most utaztunk haza a nagyszuloket meglatogatni, 2 napos autout volt Angliabol Magyarorszagra. MOst lesz 3 eves es mar wc-be pisil/kakil par honapja. Minden benzinkutnal amikor megalltunk, vittem magammal, wc-t wc papirral alaposan leteritettem, raultettem, fogtam a kezet, hogy ne fogdossa ossze a dolgokat es tartani is kellett, hogy ne essen bele, mert nem volt wc-szukitonk, de ugyes volt, semmi problema nem volt az ut soran. (de megjegyzem, volt rajta biztonsag keppen pelus, "baleset esetere", viszont nem pisilt bele soha, kibirta mindig a benzinkutas megallasokig).
2011. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Vigyél kis tasakos fertőtlenítőkendőt, papír wc ülőkét és papírbilit.

Aztán benzinkútnál megálltok: ha rendezett a wc, akkor csak fertőtlenítőkendővel törlés, papír wc ülőke, de ha nagyon mocskos, akkor széthajtogatod a papírbilit és rácsüccsen. DM-ben is kapható potom áron és nem kell bilit mosogatni.

2011. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
dm-ben kapható eldobható bili. kartonpapírból van, ki kell hajtogatni, utána kuka, csocsesz. isten ments a nyilvános vécétől. főleg egy kislányt. brrrrrrr. még ha papírral le is takargatod. boááááááá.
2011. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%
Ez komoly kérdés volt??????
2011. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát, venni kell a DM-ben eldobható papírbiliket az útra és kész. Higiénikus, bárhol, bármikor használható.... Őszintén megmondva én magam sem szeretem a nyilvános WC-ket, hacsak lehet, elkerülöm, gyereket nem ültetném rá letakargatva se, de a bili teljesen jól működik és elég ha leparkoltok valahol, mehet a dolog.
2012. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!