Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű gyurma és melyik nem vált be nektek?

Figyelt kérdés

Nekünk régebben volt valamilyen illatos, kanadai gyártmányú gyurmánk, az nagyon jó volt, könnyen formázható és nem hagyott nyomot. (nem emlékszem a márkájára)

Viszont ami nagyon rossz minőségű volt, az a Winny gyurma: szinte eltüntethetetlen zsíros maszatot hagyott, alig tudtuk a kezünkről is lemosni, és nehezen lehetett formázni.


2011. ápr. 13. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a Play-Doh gyurmát szoktam venni a kisfiamnak.Nagyon könnyen formázható és vannak hozzá olyan kinyomok amikkel formázni lehet.A tescoba szoktam venni 400ft körül van egy 130g-os kiszerelés,ez csak egy szín.
2011. ápr. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A play-doh nem rossz, nem büdös, jó formázni, de hamar kiszárad. A moon-doh nagyon gáz, morzsálódik, nem lehet formázni csak a hozzá kaapható szettekkel, viszont nem szárad ki és könnyen fel lehet takarítani, nem hagy zsíros nyomot.
2011. ápr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Annyit ér szerintem, mint a méregdrága bolti gyurmák! [link]
2011. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Só-liszt gyurmát mi is készítettünk már itthon, de kb. 1 hét alatt kiszáradt, pedig zacskóban tároltuk használat után.

2011. ápr. 13. 10:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

a 28 hós fiam is PLAY-DOH gyurmát használ, Karácsonyra kapott sokat+formákat is

nagyon megfelelőnek találom, vigyázunk rá

mi nem keverünk össze 2 színt, így "szép marad", illetve mindig jól vissza kell tenni a dobozába, és a tetejét jól rátenni, mert különben kiszárad :)

2011. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
play doh-t karácsony óta használjuk és még mindig tökéletes
2011. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom,a Playdoh-t találom a legjobbnak.Amikor kibontottuk először,le sem akartuk tenni,hármasban gyurmáztunk egész este a kisfiunkkal.Szuperjó,bár tényleg vigyázni kell rá,mert hamar kiszáradhat!
2011. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A játszóházban is főzött só-liszt gyurmát használnak, ott ételtároló dobozban tárolják, több hétig használják a csemeték. Ők bolero italporral színezik, így még illata is van.
2011. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ötleteket!
2011. ápr. 13. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!