Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kuki hátrahuzás mennyire fáj...

Kuki hátrahuzás mennyire fáj a gyereknek? érzéstelenítik előtte jol? Sokaig fáj nekik? Mennyi ideigtart amig megcsinálják?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 15:21
 1/3 Edit12 ***** válasza:

Igez, az én fiamnak nem mostanában csinálták, de az "élmény" számomra maradandó volt. Befújták spray-vel, és gyorsan egy rántással elintézték. Én fogtam a gyerek felsőtestét, az asszisztens a lábát, a gyerekorvos csinálta. Potyogtak a könnyeim, és akkor finom voltam és nőies. Utána még egy hétig kb kentük és érzékeny volt neki, de minden rendbe jött.

Kitartás!

2011. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Én 8 hónaposan húztam neki hátra a kádban, és az égvilágon semmi nem történt. Észre sem vette, nem fájt neki, és nem kellett erőltetni a bőrt sem. Szerintem próbálkozz te is, elviegben az nem szabadna hogy fájjon. Vagy én szerencsésebb vagyok.
2011. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
44%

Ez a téma egy idegbaj, senkit nem áll szándékomban megbántani, de ez a hülyeség már szinte csak Magyarországon téma. Mint egy előttem szóló is írta 6-7-8 éves korra magától megoldódik és világ-szerte a normális orvosok ezzel tisztában is vannak, viszont itthon sajnos még mindig vannak bizonyos orvosok akik bizonyára kb. 20db továbbképzést kihagytak életük folyamán, mivel még mindig nekiesnének szegény 1-2-3 éves gyerekeknek. Beszéltem ez ügyben egy urológus professzorral akinek az elmondása szerint sajnos 80%-ban női orvosok követik el ezt a kicsinek tűnő, ámbár a gyerek későbbi életére nézve igen szarvas hibát.

Emellett sajnos az is baj, hogy a magyar anyukák is túlságosan szeretik ezt a témát. Tisztelet a kivételnek.

El a kezekkel a kukitól!!!!! A természet megoldja!

2014. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!