Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet a Spiropent-nek a...

Lehet a Spiropent-nek a mellékhatása "hiszti"?

Figyelt kérdés

Vagyis ingerlékenység? Nem bírok egyszerűen kislányommal, mióta szedi ezt a gyógyszert.

Holnap fogjuk abbahagyni a szedését, kíváncsi vagyok elmúlik e.

Soha nem tapasztaltam ezt a fajta hisztit, egyetlen egy betegségnél sem.

Vagy ezt csak én kombinálom?


2011. ápr. 12. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, én ezt már több helyről hallottam. Barátnőm kislányánál is ez volt, aludni se tudott tőle rendesen. Nekem szedte már a 3éves fiam meg az 1 éves lányom is, de nem tapasztaltam ilyesmit vagyis nem jobban mint máskor.
2011. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ettől a hörgőtágítótól az én kisfiam is pörög! Nem hisztizik, de egyszerűen nem bír leállni: szaladgál, sikoltozik, kicsit megőrül. :-))
2011. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hörgőtágító spayt már nem kapja, csak ezt meg Lándzsás utifűvet.


Akkor lehet hogy tényleg ezektől van? Azt hittem már csak én akarom ráfogni a gyógyszerre, mert amúgy meg egyáltalán nem ilyen a kislány.

2011. ápr. 12. 14:24
 4/9 anonim ***** válasza:
A hörgőtágítón a Sporipent-et értettem, merthogy ez az.
2011. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azaz Spiropent
2011. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, csak ő még pluszba spray-t is kapott.
2011. ápr. 12. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem még régen kapott a lányom Spiropentet, 3 napig nem aludt és pörgött, mire rájöttem, hogy a gyógyszertől van. Soha többet nem adtam és nem is volt többet hasonló eset. Sőt, én egyáltalán nem adtam többé semmilyen hörgőtágítót. Az maga volt a pokol! :(
2011. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,lehet tőle.Van akit felpörget.Nálunk is volt rá példa.Ne add neki.
2011. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is mondta a doki, hogy lehet pörög majd tőle, de nekünk nem volt ilyen. De ettől van, tuti, nyugodj meg.
2011. ápr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!