Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A II. kerületben mikor vannak...

A II. kerületben mikor vannak óvodai nyílt napok és a beiratkozás?

Figyelt kérdés
Kerestem a neten, de hiába... Most költöztünk ide, és azt sem tudom hol vannak egyáltalán ovik. Nyáron lesz a kicsi 3 éves, úgyhogy ősztől mehetne is. Remélem még nem késtünk le róla!!!
2011. ápr. 10. 08:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Mostanában lesz, mindig május elején. Óvodai listát találsz a II. kerületi portálon. A körzetest mindenképp keressétek fel. Túl sok jóval nem tudlak biztatni, mi 3 évvel ezelőtt kezdtük el a keresgélést, de mindenhonnan elutasítottak helyhiány miatt. Többszörös a túljelentkezés, inkább az idősebbeket veszik fel. Ha netán nem szobatiszta eleve almás. Ha minden jól megy, majdnem 4 éves lesz, mire hajlandóak lesznek felvenni, bár ezt lekopogom, mivel elvileg 5 éves kor alatt a körzetes ovi sem KÖTELES felvenni. Szóval még az is lehet, hogy ha valami közbejön, szatyorban hordhatom magammal a munkahelyre, mert nekem sajna senki segítségem nincs, bébiszitterre és magánovira meg nem futja.

Az elutasítások után írtam fellebbezéseket a jegyzőhöz, minden hónapban járkáltam be a Művelődési Irodára, de senki sem tett semmit. Sajna ez van :( És akkor ezek után akarják KÖTELEZŐVÉ tenni 3 éves kortól az ovit, amikor még azokat sem tudják fogadni, akik nagyon szeretnék, mert vissza kell menniük dolgozni és nincsenek nagyszülők a közelben...

2011. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!