Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasmenéses vírus-kérdés?

Hasmenéses vírus-kérdés?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk dokinál a lányommal,mert elkapta a hasmenéses vírust!Lázas is volt(dokink azt mondta,hogy a hasmenéstől van).Diéta és normaflore.Kérdésem az lenne,hogy a normaflore-ból elég-e,ha napi szinten 2-őt kap?És meddig adjam?Amíg a hasmenés tart,vagy utána is?

Diétás étel-ötleteket is várnék tőletek.Még szerencsére nem volt ilyen problémánk,így egy csöppet meg vagyok lőve,hogy mit adjak neki enni.2 éves már a leányzó.

Köszönöm szépen!


2011. ápr. 6. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, szegényke, mi is átestünk rajta.


Igen, adhatod tovább is a normaflort.


Az én kisfiam nagyon szereti a rizst, azt tadtam neki főve, meg nagyon kicsire összevágott főtt répával kevertem össze neki. Nagyon szerette.

Főtt krumplit pici vajjal, azt is ette.

Pár nap múlva kevés virslit is kaphatott, akkor már nem volt annyira rossz a betegsége.


Remélem hamar kilábaltok.

2011. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. ápr. 6. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:
mi is túl vagyunk rajta!szerencsére csak 1 napig tartott!én napi 1 normaflort adok neki,azt is 2 adagban hogy ne egyszerre hányja ki.igazából ilyenkor nem nagyon szoktak enni semmit de én ezeket próbáltam adni neki:főtt rízs,héjában sült krumpli,ropi,húsleves üresen.
2011. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tünetmentesség után még 1 hétig adhatod nyugodtan, plusz havonta csinálhatsz 1 hetes normaflore kúrát is. Ha nem beteg, akkoris!

Napi 2mehet, reggel és este, étkezés előtt!


Jobbulást!

2011. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik a hasmenés, Smectát próbáljatok, lehet recept nélkül, nekünk mindig ez válik be és almalében keverd. Ha adod neki a napi mennyiséget, már másnap estére megfogja a hasmenést. Jobbulást!
2011. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Smecta. Ha vírus okozza, nem szabad megfogni a hasmenést, mert annál lassabban gyógyul és esetleg kis időmúlva újra kezdődik minden.

A kórházban sem fogják meg a hasmenős babák, gyerekek hasát, pont emiatt!

2011. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tegnapra annyiban javult a helyzet,hogy láza nem volt,és eszegetett is egy keveset.Smectát nem próbáltam,de nem kezdem el,talán már kifelé haladunk.

Köszönöm még egyszer mindenkinek!

2011. ápr. 8. 07:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!