Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányok hány évesen...

A kislányok hány évesen tudják a puncijukat megtörölni?

Figyelt kérdés
(pisilés után) előbb megy nekik mint a popsi törlés?
2009. febr. 28. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Persze,hogy előbb.Az enyém most lett szobatiszta,csak úgy törölgeti a puniját!
2009. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha ügyes vagy 1 1/2 évesen max. megkell neki tanulni.Föleg ha valami kis állat vagy baba mintás toalettpapírt veszel neki,az meg még rá tesz egy lapáttal,hogy még jobban invitálja rá.
2009. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha egyszerre kakil is meg pisil is akkor is a gyerek törli meg a nuniját? vagy az anyuka, nehogy kakis legyen a nuni?
2009. febr. 28. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

A fő kérdésedre válaszolva először: tapasztalataim alapján ovi kiscsoportban a legtöbb kisgyermek -fiúk, lányok egyaránt-meg tudják már törölni. VAgyis kb. 3-4 évesen már tudják, de persze mindig vannak kivételek, ami nem baj.

A közben feltett kérdésedre pedig: szerintem ha kaki van akkor kezdetben a szülő törölje meg a popsit, és egyúttal a punit is ...és közben persze magyarázza el, hogy ha kaki is van akkor előbb a popót utána a punit kell törölni ( a fertőzések elkerülése miatt).

De ezt a gyakorlat úgy is hozza...nekem személy szerint a nagymamám volt, hogy még 10 évesen is kitörölte a fenekem...és nem lett belőle semmi bajom... :D

Remélem volt valami hasznos számodra a válaszomban!

Egy leendő óvónéni

2009. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
bocsi de először a p.. utána a popót a "fertőzések elkerülése érdekében".amúgy szerintem előbb megy nekik a popsi.
2009. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!