Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyszerűen nem tudok belépni...

Egyszerűen nem tudok belépni az új Libero oldalra, hogyan kell belépni?

Figyelt kérdés
Belépés e-mail cím, és jelszó után, azt írja, hogy szükségük van még néhány adatomra, kérdezi a nememet és a nevemet kiírja, majd a folytatás gombra kattintva egyszerűen nem tovább, egy nagy üres semmi jön be, már vagy 1 hónapja ez van. Tudtok segíteni?
2011. ápr. 3. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
www.libero.hu ? mert a liberoklub-os oldal már nem működik. Most a regisztrált emilcímed és jelszót kér (ez nem azonos a régi, klubbos azonosítóddal, ami a gyerek születési dátuma volt). Nekem a jelszót kellett az elején párszor beírnom újra (hiába kértem, h jegyezze meg), de most már működik rendesen. Március 21 óta van ez az újabb változtatás, már a pelenkavonalkód sem postán, hanem a zacskóban lévő kód alapján neten keresztül küldhető.
2011. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ezeket mind tudom, ennek ellenére nem megy a belépés. Pedig már mindent próbáltam. Azért kösz.
2011. ápr. 4. 07:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!