Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tanácsoltok? Bili ügy.

Mit tanácsoltok? Bili ügy.

Figyelt kérdés

2 és fél éves a fiam.Már többször bepróbálkoztam nála a bilivel,de mintha nem szívesen ülne rá.Persze meg tudom dumálni,de nem az igazi.Utoljára matricákért egészen lelkesen ráült,ha kértem és produkált is. De beteg lett, úgyhogy fel lett függesztve. A kaki egyáltalán nem sikerült,pedig pár hónapja ha láttam rajta, hogy kell,ráültettem és belenyomta. Most,ha elbújik a ruhaszárító alá,rákérdezek, hogy kaksizik-e,letagadja. Egy időben legalább szólt,ha már benne volt a pelusban,most azt is tagadja.Annyi,hogyha kiveszem, mindig megakarja nézni és nevet rajta. Valószínű,hogy még nem érett rá? Úgy érzem, soha nem erőltettem neki,ha sikerült örültünk,ha nem,akkor egyáltalán nem volt rá negatív reakció.Lehet, hogy mostanában sokszor téma és ez zavarja?Mármint úgy téma, hogy néztük az Elmót ebben a témában.Ha jön a mama,valahogy szóba kerül.Persze mindig úgy próbáljuk, mintha nem is neki szólna,csak hallja.

Vagy álljak le a témával egy időre?


2011. ápr. 1. 09:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Soha nem szégyeníteném meg!!!Igazából az nem tud feldühíteni, hogyha bemegy a pisi vagy a kaki.5 évesen mondjuk biztos más lenne a helyzet...:)

Köszönöm a tanácsokat,akkor várakozó álláspontra helyezkedünk!

2011. ápr. 5. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!