Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves lessz lassan a...

Másfél éves lessz lassan a kislányom. Ekcémára mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 06:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Hidratálásra, vagy a foltok eltüntetésére?

Hidratálásra nekünk a Lipikar Balzsam jött be, fürdetőnek a Lipikar Syndet, és a foltok fellángolására kevert gyógyszertári krém.

2011. márc. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orvost. Vidd el orvoshoz, hogy egyálalán valóban ekcémáról van-e szó. Ki kell deríteni, hogy mi okozhatja, azt kiiktatni a kicsi életéből (mosószer,öblítő, tej, stb.). A megfelelő külső ápolásra is tud javasolni különböző krémeket.
2011. márc. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. márc. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi Londonban elunk, itt semmi nem hasznalt, hulyek a dokik, de otthon vettem a patikaban a sima mosakodogelt es az bejott, mint mosakodogel es krem utana.
2011. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lányomnak ugyan nem volt súlyos ekcémája, de a száraz foltocskák el tudtak terejdni, szóvel egész télen gyógyszertári mosdókenőcsöt és gyógyszertári testáplót használtunk. Aztán elfogyott a testápoló, egy darabig nem kentem, újra kezdtek megjelenni a foltocskák. Továbbra is a mosdókenőcsöt használjuk és mivel nem volt időm csak a testápoló miatt dokihoz menni, kipróbáltam az extra szűz olívaolajat. Mondhatom, jobban bevállt, mint a testápoló. Azóta hetente 2x bekenem vele fürdés után, és gyönyörű a bőre, most már halvány körvonalak sem látszanak.
2011. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat és várom még a tanácsokat
2011. márc. 29. 09:24
 7/9 anonim ***** válasza:
advantan-de az én lányomon nem erős a dolog.Egyszer bekentem és elmúlt.
2011. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
U-Lipolotion. Vagy valami ilyesmi. Ez egyszerű hidratáló krém, de olyan, hogy 100%-ban megtartja a bőr víztartását, nem engedi kiszáradni. Jó zsíros, finom illatú, de nem hagy nyomot. Én is ekcémás vagyok, nekem bevállt és babák is használhatják. Van olyan barátnőm, aki popsikrém helyett ezzel kente a kicsi popsiját.
2011. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ez az

[link]

3 évig teljesen tünetmentes voltam tőle.

2011. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!