Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Állatkertben fel kell mutatni...

Állatkertben fel kell mutatni a gyereknek valamilyen igazolványt?

Figyelt kérdés
Pici lányom jövőhét szombaton lesz 2 éves, és az állatkertbe 2 éves korig ingyenes a belépés. Igazolnom kell, hogy még nem múlt el 2 éves, vagy nem ellenőrzik. Jövőhéten nem lesz időnk kimenni. Keddre terveztük, de közbe jött valami, nem fogunk tudni menni.
2011. márc. 26. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi tavaly nyáron voltunk, akkor volt 2éves 3hónapos. Simán beengedték ingyen, nem is kérdeztek semmit.
2011. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem görcsölök az ügyön, majd ha összejön, akkor tavasszal-nyár elején egyszer elmegyünk. :-)
2011. márc. 26. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk januárban volt 2 éves, márciusban voltunk Állatkertben. Szóltunk, hogy 2 éves volt januárban, de olyan jegyet adott ettől függetlenül, ami ingyenes volt. És a belépésnél se kértek semmilyen igazolványt. Ráadásul én esti tagozatos diák vagyok, így diák jegyet kaptam és tőlem se kérték el, hogy igazoljam 30 évesen diák vagyok. Nem foglalkoztak vele.
2011. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
most voltunk vadasparkban,ő is két éves múlt januárban, kezemben volt a gyerek,két felnőtt jegyet kértünk,semmit nem kérdezett,simán beengedte.
2011. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, most már megnyugodtam. :-) Mondjuk anno 16 évesen én is gyerek jeggyel mentem be, ami ugye 14 éves korig van, de mindig is fiatalabbnak néztek a koromnál. :-)
2011. márc. 26. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!