Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan altatjátok a gyereketek...

Hogyan altatjátok a gyereketeket? Hány éves?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 20:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
A dvd szerintem is gaz. Jo, en sem vagyok tokeletes, nalunk tejezik es szol, ha nem ker, megyunk agyba, befordul es kesz. 17 hos. Idoszakok voltak elotte, h csak cicin es ugy nehezen agyba tudtam tenni, most ez oke. Gondolkodtam zenen, de dvd-n soha.
2011. márc. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell lehurogni senkit, ez egy velemeny volt vkitol szerintem. Igen, szerintem is megkellett volna probalkozni assal. A fiam igen rossz alvo, nem is alszik sokat, sosem akart velunk audni, de eletemben nem altatnek dvd-re/tv-re. Millio mas megoldas van, mai lehet neked nem konnyebb, ez viszont teny, h neked nagyon konnyu, de kesobb meg visszauthet. Nalunk csak reggel van tv.
2011. márc. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%
2 éves 10 hónapos.Még soha nem aludt el egyedül.Szopival alszik el.Minden reggel elmondja,hogy ö már nagy,elhagyja a cicit,aztán este lefekvéskor bejelenti,úgy döntött még nem,mert finom.Velem alszik
2011. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó nagyon édes. :))
2011. márc. 23. 10:16
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

22 hónapos a kisfiam és mellé fekszem délben is és este is!

A saját ágyában alszik és 5 perc alatt bealszik akkor puszilgatom és betakarom és kijövök :)

2011. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves, kb 2,5 éves koráig nem volt semmi gáz vele. Betettem az ágyba elköszöntünk és aludt reggelig. Mióta nem kiságyban alszik azóta kéri maradjak ott vele még elalszik. Azt mondja, "anya ha elmész egyedül maradok". Ég nála éjszakai fény, az ajtó is nyitva, de mégis .... Ott maradok vele, nem szólok hozzá, nem játszunk, csak ott vagyok, néha kinyúl megsimogat. Kb 10 perc alatt alszik.
2011. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

22 hónapos lányom van. Délután nagyon egyszerű: Lehúzzuk a redőnyt, elköszönünk az utcától, házaktól, autóktól. beteszem az ágyába és elköszönök. Szépen alszik is nagyon hamar.

Este macerásabb. Szintén elköszönünk, apától még külön kétszer és kapja a tejet vagy kakaót. Eléneklem a kedvenc dalait és kijövök. Kétszer még visszahív, repetázik a dalokból és utána alszik el. De ez a folyamat minimum fél óra. Legkésőbb 21:00-21:15 körül elalszik.

2011. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
sok mese,ágycsinálás együtt,fürcsi,öltözés,kakaó,jó éjt,kijövök,dörmög majd elalszik,2 éves
2011. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az én fiam 22 hónapos.

Minden esti rutin kb 12 hónapos korától:

Fürdés,fogmosás, majd amíg apa megcsinálja a tejcsit addig egy mese anyával, (youtubon) most a kedvenc a Pumukli.

Ha kész a tejcsi akkor átmegyünk a kicsi szobába megissza apával a tejet,felfekszik az ágyra az apja mellé és 10 perc múlva alszik is.

2011. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

vacsi 7 kor utána fogmosás

elpakoljuk a játékokat.

mesekönyvet nézünk, 15 perc mesenézés, vagy zenét hallgatunk, esetleg apával játszanak még egy kicsit.

még egy kis jövés menés

8 után elindulunk az szépen lefeküdni.


20 hónapos koráig szopizott elalvás előtt, azóta meg mellé fekszem, kicsit beszélgetünk, simizgetem és 10-15 perc alatt elalszik, cicáját nézegeti közben, vagy egy műanyag kisautú kerekeit tekergeti, félreteszi és alszik.

én ekkor kijövök, este felkel néhányszor , átmászik az ágyba, én mindig visszateszem.


nem bánom, hogy együtt alszunk el, mert erről úgyis le fog szokni , ha úgy érzi ennyi elég volt, addig meg megadom neki azt amire szüksége van, figyelmet és szeretetet

2011. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!