Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan 4 nagykerekű babakoc...

Van olyan 4 nagykerekű babakocsi ami viszonylag kicsire öszecsukható, legalább 1fokozatban dönthető?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk Pierre Cardin volt, és fontos volt, hogy kicsire össze lehessen csukni, és autó csomagtartójában is tudjuk vinni. Asszem olyan 8 kg körül volt a teljes súlya. Pici kortól 1 éves korig tudtuk használni, utána elajándékoztuk és vettünk egy esernyőre csukhatót, mert azzal még könnyebb volt boldogulni :) Ja, és ez 3 fokozatban volt dönthető, a karja átfordítható volt. 30 ezerért vettük újonnan.
2011. márc. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak egyforma méretű kerék lehet?Vagy olyan is ami,elöl kicsit kisebb?Többfunkciós?Akkor sokféle van...
2011. márc. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
8hónapos gyereknek, nagyon rossz nálunk az út, nem is nevezhető útnak.bergonunk volt, az nagyon klassz, de már nem kellenne ilyen nagy kocsi, viszont a kerekei kellennek a terepnek.
2011. márc. 13. 13:02
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ennek talán nagyobb a kereke,sportbabakocsihoz képest!

2011. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy 4 kerekűt akarsz,de én tuti ilyet vennék azokhoz a paraméterekhez ,amiket leírtál!


[link]

2011. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bocsi nem ezt akartam!Itt a másik:



[link]

2011. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi, nem lehet rossz ez a 3kerekű se, de félnék tőle, hogy belemegyek egy gödörbe és felborúl :S
2011. márc. 13. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez butaság!Dehogy borul fel!!! :)Nekem idáig még csak 3 kerekű kocsim volt,és SOHA meg sem billent!Egyébként kb.1000x könnyebb vele közlekedni,mint egy 4 kerekűvel:)
2011. márc. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!