Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ariel Active Gel mosószert...

Ariel Active Gel mosószert használ valaki a babájának a ruháihoz? Tapasztalatok? Bevállt?

Figyelt kérdés
Azért kéedezem, mert egy ismerősöm azt mondta, hogy egy bőrgyógyász gyerekorvos azt mondta neki,hogy mérgezőbb anyagokat tartalmaz mint pl. a Tomi kristály mosószer.Nekem mondjuk a Tomi nem vállt be, de ez az Ariel igen és ezért kérdezném, hogy más is hallott e már ilyet az Ariel mosószerekről?Én eddig azt hallottam, hogy jó minőségű, ezért is használom, de amit hallottam riasztó, mivel ezzel mosom az előkéket, pelenkákat, amivel a száját is törlöm tehát közvetlenül érintkezik a szájával.Mi a véleményetek?
2011. febr. 24. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Lassan már mindenre ráfogják,hogy mérgező...konkrétan erről a mosószerről ezt az "új infót " még nem hallottam.

Én is ezt használom,már elég régóta, a fiam ruháihoz is. Nekem bevált,én ennél maradok.

2011. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem is nagyon bevállt, eddig a kakaófoltokat egy mosószer sem hozta még ki, de ez a régieket is kihozta, és most úgy döntöttem, hogy a mosás után még elvégzek egy dupla öblítést a biztonság kedvéért.
2011. febr. 24. 22:39
 3/9 A kérdező kommentje:
De azért aggasztó, hogy ilyeneket hall az ember, mert ez tényleg jó minőségű mosószer, már csak nem tesznek bele mérgező anyagot.:(
2011. febr. 24. 22:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Én múlt héten pénteken mostam először ezzel a mosószerrel. Szombaton már volt a kisfiamon megszáradt ruha. Vasárnapra tiszta pötty lett az egész teste, de nagyon durván. Kedden voltunk vele orvosnál. Át kellett mosnom az összes ruháját, de sajnos nagyon nehezen múlnak a pöttyök. Az Ariel mosóporral semmi gondunk nem volt. Amúgy nagyon sajnálom, mert tényleg szépen mos.
2011. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én régebben többféle mosógélt kipróbáltam, de amióta az Arielt használom, nem kísérletezek. vagy a 3literes gélt veszem, vagy a párnás változatot. Semmi bajunk, nálunk mindenki ekcémás (apa, anya és a 2 kisgyerekünk, 1 és 3 évesek)


Nekünk a bőrgyógyász csak annyit mondott, hogy öblítőt ne használjak, vagy csak minimálisat. De én öblítő helyett már régóta ecetet használok.

2011. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, off. Utolsó előtti vagyok, és az utolsótól kérdezném, hogy mennyi esetet raksz a mosógépbe? Az öblítő helyére öntöd?
2011. febr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még annyit nem írtam le, hogy az én gyermekem 3 éves és kb. fél éve mosom ezzel az Ariel táskással a ruháit, de egyszer sem pattogott ki,pedig excámás a bőre de csak nyáron a napozószerektől lesz neki ekcémás.Öblítőt Gabit használunk, és persze duplán öblítem minden ruháját a biztonság kedvéért, kb. fél éve amióta új mosógépem van amin van vegyszertelenítő dupla ölítés.lehet, hogy azóta nincs egyáltalán ekcémánk, vagy pedig kinőtte?Máskor amikor még pelenkás volt, az sem volt mindegy, hogy milyen popsitörlőt használunk, mert azonnal kipattogott még a Pampers sensitive től is.
2011. febr. 26. 09:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, az öblítő helyére töltöm, de nem sokat, kb, 1 decit se.
2011. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi
2011. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!