Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is visszafele fejlödött...

Másnak is visszafele fejlödött 3 éves gyereke mikor megjött a kistesó?

Figyelt kérdés
Egyre jobban kezd visszaesni 3 éves lányom,(a kistesó 3hós)minden nap bepisil(pedig már nincs pelus csak éjjelre),nem eszik egyedü,butaságokat csinál,pedig tudja ....HOgyan kezeljem ezt?mit csináljak vele? a bögés vesz elö...
2011. febr. 23. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

:))))))))))))))))

IGEN

2011. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: hát én azt mondom neki, hogy te már nagy vagy, de persze ez nem nagyon hat, és akkor azt mondom, hogy Barnabással csak mondókázni szoktam, veled is inkább csak mondókázzak a ... helyett.
2011. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mondtam én már neki mindent,dicsértem,bátoritottam,....de azt is hogy szégyelje el magát mert bepisilt....
2011. febr. 23. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom már gagyog is!Babakaját eszik és meg kell etetni.De szoktatom le róla.
2011. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 éves 3 hós a lányom, az ikrek 6 hósak és nekem is ilyenek vannak. Nem eszik egyedül, nem mondja meg mi baja csak sír(vagy inkább üvölt), hisztizik néha(bár az a korával jár), Próbálom neki elmagyarázni a dolgokat, már haladunk szerintem, (csak el ne kiabáljam). Tényleg kiakasztó

Már nem szeretett ölbe lenne, most állandóan jönne, persze csak ha valamelyik fiú is ott van.


Amúgy ő is egy nagyon okos csaj. Remélem minél előbb túl leszünk ezen!

2011. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kitartás és türelem. Szakíts kizárólag rá is időt még ha nehéz is. Beszélgessetek. Mondd el neki,hogy milyen nagy és ügyes és neki kell megtanítania az ügyetlen és kicsi testvérét szinte mindenre,fontos szerepet kell betöltsön ezzel. És azt se felejtsd el neki elmondani,hogy mennyire szereted:) Semmivel sem kevésbé,mint a pátyolgatásra szoruló kicsit.
2011. febr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!