Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aj, ánlanátok budapesten...

Aj, ánlanátok budapesten fedett strandot, fürdőt, uszodát ahová 3 éves kisfiammal, el mehetnénk, csak ugy lubickolni?

Figyelt kérdés
N agyon k.öszönöm
2011. febr. 23. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsi drága, de nagyon jó az aquaworld a megyeri hídnál.
2011. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ez tényleg drága!!!Ide egy családi programot,lehet tervezni,annak jó!!!Én csak egy-két órás lubickolásra gondoltam-hetente 2-3x.....
2011. febr. 23. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Aquaworld a legszebb és legtisztább. Van csak 2 órás jegy is. De a legjobb a reggeli időpont. Alig vannak. Bár a gyerek medence nincs nyitva, de az összes többi, ami jó egy ekkora gyereknek, az igen (én a kicsit 4hónapos kora óta hordom). 3 éves korig ingyen van, de nem kérik a gyerek papírjait, így általában nekik ingyen van (a nagyobb 4,5 évest is be szoktam vinni).

Zuglóban is van egy családi ház, ahol tartanak babaúszást, de az drágább.

2011. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kojádit nézd még meg:

[link]

Belépőjegy felnőtt: 1700 Ft

Ifjúsági és nyugdíja belépő: 1050 Ft


Vagy a szigeten:

[link]

Belépőjegy felnőtt: 1700 Ft

Ifjúsági és nyugdíjas belépő: 1050 Ft

Bvsc uszi:

[link]

ár ugyan az, mint fent.

2011. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!