Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek brendon montreal...

Van valakinek brendon montreal macis kiságya? Hogy néz ki ez ifjusági ággyá alakitva? Lefotóznátok nekem?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a kiságyunk, nem találok róla képet, hogy is lehet ifi àggyá alakitani.


2011. febr. 19. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a rácsot kell kivenni meg a 2 végéről a bútorlapot.(nekünk igy lehet bár nekünk a nagyobb van aminek a végén komód is található)és úgy néz ki mint egy sima ágy.

Ha így értetted a kérdést.

2011. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszi! Elvileg a legnagyobbat vettük méretben. Komód is van hozzá, de nincs vele egybeszerelve, összenőve:)
2011. febr. 19. 18:07
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha a fejvéget leszedem, lógni fog a gyerek feje...
2011. febr. 19. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Első vagyok.Nekünk ilyen van.

2011. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megin első vagyok.Ha úgy érted h az ágy vége teljesen sima lesz mint egy felnőtt egyszerű ágy és ezért lógna le a feje akkor megnyugtatlak mert a végein marad egy kis támaszték kb 15-20 cm(elvileg).De ha megnézed látod hol van összecsavarozva.
2011. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aha...tényleg!!! Köszi! Nem rossz ez a multi-komódos sem, én nem mertem megvenni, mert nem tudtam, hol is lesz a pelenkázó, pedig pont igy lett, vagyis az ágy végében:) 28 hós a fiam, ugyhogy lassan csak szét kell szedni a kiságyat....de kétszer is meggondolom ,mert nem reklamál a rácsok miatt, egész éjjel alszik. Az én rémálmom meg az lenne, ha beindulna a mászkálás....köszi mégegyszer!
2011. febr. 19. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit!:)

Én is ettől parázok hogy majd mászkál vagy inkább hogy kiesik éjjel mert sokat mocorog.Bár nekem van még időm mert még csak 16 hónapos:)

Kellemes hétvégét!

2011. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nektek is:)
2011. febr. 19. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!