Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valahol olvastam, hogy nem...

Valahol olvastam, hogy nem tesz jót a lábbal hajtható kismotor a térd- csípőízületeknek. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez meg megint milyen hülyeség! Akkor a mászás sem tesz jót?
2011. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért a két mozgás nem ugyanaz...
2011. febr. 18. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem ugyanaz. De akkor kifejtenéd pontosan miért is rossz?
2011. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk azt mondták (bölcsiben, oviban), hogy az a nem jó, ha úgy hajtja a gyerek, hogy két lábbal párosan, mert ez árt, vagyis árthat, ha egész nap úgy használja a gyerek. Ha szépen váltott lábbal hajtja, akkor nem árt.

Nem tudom, hogy ennek van-e valami orvosi alapja, de itt ezt mondták :)

Az én gyerekem szépen váltott lábbal hajtja, úgyhogy nem aggódom.

2011. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, valami hasonlóvolt abban a cikkben is,mint amit a 3. válaszban írtak..
2011. febr. 18. 12:10
 6/7 A kérdező kommentje:
hasonló volt.. bocsi :S
2011. febr. 18. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Egyszer volt egy riport egy doktornővel, akinek nem tetszik a lábbal hajthatós kismotor, hebegett hápogott, de az derült ki a riportból valójában, neki személy szerint nem tetszik, ahogy a gyerek kapálózva hajtja a kismotort, de egyébként semmit, de semmit nem tudott felhozni a kismotor ellen. Pedig kérdezték vagy fél órán keresztül, hogy ha csámpás a gyerek, ha csipőficamos, hogyha szőke akkor sem árt? De mindenre azt tudta mondani, neki ez a mozgásforma nem tetszik, de semmi tudományos magyarázat.

Viszont gondolom azért megírta újságokban, akárhol, hogy ártalmas a kismotor, hiszen lehet egy ilyenért már adjunktus is lehet vagy az egyetemen már tarthat szemináriumot, hiszen írt egy tudományos? cikket.

Szánalmas volt a nő.

Ja és egyébként maga az élet árt a térd és csipőizületeknek, hiszen kopnak a járástól magától is nem beszélve a futásról meg a tornászásról. De ha elfekszel és nem állsz talpra az sem egészséges.

2011. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!