Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok gyerek angolt a...

Ajánlanátok gyerek angolt a III. ker vagy környékén 2 évesnek?

Figyelt kérdés
A Helen Doron-t drágállom. A legjobban valami kiscsoportos mondókázós tetszene, de sehol nem találok.
2011. febr. 16. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem sok értelme van,ha te nem beszélsz vele otthon angolul,természetesen állandóan.

Mondókákat ugyan megtanul,de beszélni angolul nem.

Egy angoltanártól hallottam ezt a véleményt.

2011. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ezt nekem is mondták -gyerekes angoltanárok is, de én úgy látom hogy mint minden ez is gyerek és szülő függő.


Napi szinten angolozunk, nagyon sokat ért,tud egyszerű mondókákat, dalokat. 8 hónapos kora óta jártunk egy angol hölgyhöz, inkább a társaság kedvéért elösször, meg mert nekem is meg kellet tanulni a gyerekmondókákat. Sajnos a hölgy befejezte és ahová most járunk az drága és alig fog a gyereken, kicsi még az ott tanított dolgokhoz. Szóval várom az érdemi válaszokat...

2011. febr. 16. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi Békáson lakunk, engem is érdekelne ilyesmi. A hévről láttam a szépvölgyi úton egy plakátot angol játszóházról, de nem ugrik be a neve...

Ha legközelebb látom, felírom!

(Engem pl, német játszóház is érdekelne, de arra még annyi esély sincs mint az angolra.)

2011. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha látod légyszi írd meg!


Mi az english gym re járunk a csillagvárba, ha nagyobb a gyereked akkor nézd meg, a 4 évesek nagyon élvezik az órát. Van egy kissrác az 5. óra után vágta a dalok nagyrészét. Smurf gym néven pedig a római téren tartanak szintén 4 éveseknek órát, ezt nem tudom milyen.

2011. febr. 17. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!