Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játék babakocsit hol?

Játék babakocsit hol?

Figyelt kérdés
Ti hol vettétek és mennyiért?
2011. febr. 9. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden játékboltban lehet venni a jók 5000,- körül vannak azalatt nem érdemes mert szétesik.


Anyósom vett kétezerért az unokának másnapra szétesett.

most nézünk neki egy másikat a kikában láttam egy strapabírót hétezer... huh!

2011. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Játékboltban (Játéksziget) babával együtt volt 5E körül, már nem emlékszem pontoisan karácsonyra kapta anyukámtól, csak én vettem meg.
2011. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Brendonban és Regio játékboltban is láttam már ötezer ft körül egész "élethű" babakocsit, esernyőre csukható, nagyon jól néz ki. :) Nekünk van egy másik, ami műanyag, inkább egy székhez hasonlít, de persze van kereke és tolókarja is. Na azt a gyerekek egy hét alatt "megszerelték", eltörték a kart, meg az ülésből is egy darabot.. szóval én már sajnálom, hogy nem olyat vettünk elsőre. :( Nem én vettem, Mamától kapták, úgy gondolták az strapabíróbb lesz mint az összecsukható. Tévedtek. :( MOndjuk nem arra van kitalálva, hogy a gyerekek üljenek bele, de nálunk azt csinálták, azért is tört szét. :(

23 hónapos ikrek.... törnek-zúznak mindent, úgyhogy egyelőre nem akarok beruházni semmi komolyabb játékra, mert csak tönkre teszik. :(((

2011. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én játékboltban vettem pár ezerért, 7 éve használják a gyerekek, sőt már a 9 kg-os tesójukat is tolták benne, és semmi baja. Az árára már nem emlékszem.

Ilyesmi:

[link]

2011. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kik-be vettül 1500.-!!

Nagyon édes és a 10 kg-os lányomat tologatja benne apuka:)

Tehát bírja.)

2011. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nem esernyőre csukhatót szeretnék neki,hanem azt a nagyobbat,amit át lehet alakítani sportbabakocsivá stb.

2011. febr. 11. 09:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban láttam,2 hete kb. Rózsaszín volt,nagyméretű és 3 kerekű. Árát nem néztem,annyira nem érdekelt,fiam van.
2011. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Jázmin anyucija ***** válasza:
69%
Játékboltban, és 11.000 volt, 3 hónapja. Stabil, nem az a széthullós, 4 éves a lányom.
2011. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jázmin anyucija ***** válasza:
100%

[link]


ilyen a 11 ezres

2011. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Tesz-veszen vettem!
2011. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!