Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tegnap volta szülőin, (kiscsop...

Tegnap volta szülőin, (kiscsoport), és ott az egyik anyuka azt mondta, hogy nem bir a gyerekével. Ha elveszi tőle a cumit, olyan hisztit lever, hogy inkább visszaadja. Erre a sok okos azt mondta, hogy lekell önteni, hideg vizzel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
engem is ontott le apu es az ocsemet is,mondjuk mar nagyobak voltunk.7-8evesek.
2011. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát annak idején az én anyukám is így kezelte a hisztimet, ami bevált. Én is próbáltam a kisfiamnál, bár nagyon nehezen vettem rá magam, de nálunk csak még nagyobb lett a hiszti, így nem is próbálkoztam vele többet.
2011. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem merném leönteni.Egyszer álmodtam,hogy leöntöttem és annyira elhezdett a levegő után kapkodni,de a többit le se irom,és hála istennek fölkeltem.De annyira leizzadtam,mint még soha,és egyből megnézetem őt az ágyába!
2011. febr. 2. 14:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgyhogy megfogadtam,hogy egyik gyerekemnél se fogom ezt a módszert alkalmazni!!!
2011. febr. 2. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:
engem is öntött le az anyukám (gyrekorvos javasolta), én olyan földrevetős hisztiket produkáltam és láss csodát abbahagytam
2011. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos növérem lányál is már elöfordult.Akkora hisztit csapott,hogy az csak na.Semmi nem használt....Hát láss csodát a víz hatott.

Èn nem csinálnám a gyerekeimmel....

2011. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is megtettem az első gyerekkel. Amelyik ilyen akaratos, ott csatát kell vivni, amit vagy te nyersz, vagy ő. Ha a hisztire meghajolsz és visszaadod a cumit, akkor ő nyert és ne is reméld, hogy valaha szót fogad neked. Másik két gyerekemnél sose kellett ilyet tenni, mert nem ilyen akaratos a személyiségük.
2011. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az elsőt én is nyakon zuttyantottam párszor, utána elég volt megfognom az üres poharat, vagy azt mondani, hogy akkor indulok a vízért, és azonnal elvágták a hisztit. A másodikat sose kellett, ugyanis nem hisztizett.
2011. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Anno a bátyámat a gyerekorvos rakta be a kádba a hidegvíz alá,a földön fetrengett mikor kijött hozzánk:)

Mindjárt helyre billent.

Én az arcát szoktam hidegvízel megmosni ha nagyon belemelegedik a hisztibe.

Nyakon önteni nem akarom,utána átöltöztetni nehogy megfázon stb.újabb hisztit generálna.

2011. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Próbáld ki a cumi-tündéres mesét! Adj elő egy mesét (lehetőleg jól kiszínezve), aminek az a lényege, hogy létezik a cumi-tündér, akinek aza dolga, hogy összegyűjti a cumikat a nagy gyerekektől, hogy odaadja a kicsi babáknak, akiknek jobban kell. Ezután egyik este egy szép színes ajándéktasakba együtt gyűjtsétek össze az összes cumit és akasszátok a bejárati ajtó kilincsére. És láss csodát, másnapra eltűntek a cumik, de a tündér valami ajándékot rakott a tasakba helyette...

Ez egy ismerősömnél bevált, de azért még hiányolta egy darabig a cumit.

2011. febr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!