Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha dec.29-től jár a Gyes és...

Ha dec.29-től jár a Gyes és dec. Elején megigényeltem, mikor kell, hogy utalják?

Figyelt kérdés
Postán adtam fel az igénylést tértivevénnyel, az vissza is jött, dec. 15-én vették át. Gondolom a gyes-t is utólag kapjuk, nem előre, tehát a januárit majd február elején utalják. Lehet, hogy azért nem kaptam még, mert arra a decemberi 3 napra nem küldik külön, majd egyben a januárival?
2011. jan. 18. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg egyben fogják küldeni. Az ügyintézési idő viszont 30 nap, méghozzá munkanap, úgyhogy nincsenek még elkésve.
2011. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanígy vagyok. Dec. 28-tól kértem a gyest, előtte kb két héttel. Még nem kaptam semmilyen értesítést a MÁK-tól, hogy megítélték a gyest. Erről is kell hogy kapjunk papírt, mint a gyedről is annak idején. Igen, utólag kapjuk és mivel még nem értek az ügyintézés végére, így a decemberit nem utalhatták el nekünk januárba. Szerintem majd februárban kapjuk a kettőt egyben. Remélem!! :)

2011. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, akkor megnyugodtam. Köszi mindkettőtöknek :)
2011. jan. 18. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!