Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet adni ACC nevű gyógyszert...

Lehet adni ACC nevű gyógyszert megfázással küzdő 4,5 éves kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Az unokahúgom 5 éves lesz. Nagyon meg van fázva, és írt neki a doktornő ilyen ACC italport. Nekünk is van itthon, de tudom, hogy ha feljön vele a váladék, amit az ember jó ha felköhög, akkor üklődhet tőle. Ő viszont szegényke amúgy is hányt tegnap, ahogy köhögött, ezért az anyukájával tanakodunk, nem merjük neki odaadni. Ti adtatok már és ha igen, jó volt? Köszönöm!
2009. febr. 2. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én nem kimondottan ACC-t adtam, de ilyen hatásút.Jó ha felköhögi, és ha ki is hánnya, de az jó legalább ürül a szervezetéből a slájm!A kislányom is ilyen , és sajnos ő amit felköhögött, azt vissza is nyelte, és szépen egy kis idő után kihányta.De ez a jobb!Adjátok neki szerintem nyugodtan!Lehet hogy -2 hányni fog, de hamarabb gyógyul!
2009. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Kapott Sinecodot is, de az az igazság, hogy azt már annyiszor kapott, hogy nem nagyon használ. Olyan rossz, mikor hánynak, hiába tudjuk, hogy a kicsi talán nem veszi fel annyira:-S Köszi!
2009. febr. 2. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is adhatjátok neki! De én is gyengébbet próbálnék, én rinathiolt szoktam neki adni! Sinecod az viszont köhögés csillapító az száraz köhögésre vagy éjszakára, hogy azért tudjon aludni!
2009. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is 4,5 éves!

Tegnap voltunk orvosnál és az ACC 100 -at

javasolta ő is meg Nurofent.

Eddig sokat felköhögött,de mi már korábban is azt adtuk.

Plusz még sokszor kell porszívózni a nózit,

mert hiába tudja kifújni,az nem elég ilyenkor

2009. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!