Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pizsamapartyra van esetleg...

Pizsamapartyra van esetleg valakinek valami jól bevált ötlete? 7 éves korosztály, főleg kiscsajok!

Figyelt kérdés

Elsős a lányom,a szeptemberi szülinapjakor még nem ismerte az uj osztálytársakat,ezért,és kölözködés miatt is elmaradt a beigért szülinapi zsúr.Mára már kialakult a nagy baráti kör,adott a nagy családi ház kerttel,játszótérrel,igy gondoltam pizsamaarty néven csinálunk egy bulit!Előbb megvárjuk a jó időt!Milyen programot szervezhetek nekik,hogy ne csak "lézengjenek"pizsiben?Ötletek?

Köszi előre is!


2011. jan. 16. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem társasjáték :) De szerintem ekkorák már beszélgetnek is:))) 10 éves vagyok ;)
2011. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!