Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 és fél éves gyerektől el...

4 és fél éves gyerektől el lehet várni hogy egyedül elpakoljon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a játékait? Alap...
2011. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. A 2 éves kislányom mindig segít elpakolni, így gondolom 4 évesen már magától is menni fog neki.
2011. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. El lehet. Az mondjuk befolyásolja, hogy mikor kezdték el vele a közös játékelrakást. A kisfiammal 10 hónapos kora óta együtt pakolunk, úgy, hogy én adtam a kezébe azt a játékot, ami az adott tartóba való, ő meg pakolta, most 13 hónaposan már van amikor egy-egy féle játékot magától belepakolja a dobozába, és rárakja tetejét.
2011. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
El lehet várni, igen! Nekem van egy 3,5 éves lányom, és egy 2 éves fiam. Mindketten pakolnak, néha kisebb vita után, illetve lányomat már lehet ösztönözni (valamit valamiért elven). Leegyszerűsítettem mindenki dolgát azzal, hogy most már 2 fajta játék lehet elől (mindkettőjüknek kell egy egy nyilván) és csak akkor vehetnek elő másik játékot, ha a meguntat elrakják.
2011. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Ja, és gondolom már jár oviba, ott is el kell maguk után pakolni!

(utolsó)

2011. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valóban alap,sajnos nálunk mégsem működik,de igyekszünk,idáig úgy zajlott,hogy anya elpakolt ,sőt gyakorlatilag egész nap csak pakolt...szintén 4 és fél éves a kisfiam és sokkal korábban kellett volna rászoktatni erre,talán még nem túl késő.
2011. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen el lehet várni, hogy elpakolja a játékait, reggeli után betegye a mosogatóba a tányérját és a poharát. Egyszerűbb dolgokba már be lehet vonni.
2011. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

A lányom most lett 5, ő ki is takaritotta a szobáját (törölgetés, poszivózás, felmosás) és el is mosogatott tegnap.

2 éves testvérei pedig lefekvés előtt elpakolnak minden játékot a helyére.

2011. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a sajátomról szól hanem ismerős gyerek aki itt volt de nem akart elpakolni maguk után
2011. jan. 16. 16:31
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
El kell várni!!!
2011. jan. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!