Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hanyadik napon aludt ott a...

Hanyadik napon aludt ott a bölcsiben a gyerkőc illetve mikortól kellett hogy ott aludjon, hogy viselte?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi 2 hete kezdtük a beszoktatást. Pénteken aludt volna ott először, de lebetegedett. Szerintem nem lesz gond. A többiek le se teszik a fejüket, már alszanak.
2011. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. másfél hét után aludt ott először, először furcsa volt neki, de nem sirt, és elaludt szépen, csak nem sokat (45 perc kb).
2011. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is másfél hét után aludt először a bölcsiben. Az első ottalvós nap katasztrófa volt. 20 perc intenzív üvöltés után, kiadták, haza kellett vigyem. A második nap csak 10 percig sírt, aztán szépen a következő hét közepére elmaradt minden sírás. Simán alszik 3 órát benn, általában ő az utolsó,aki felébred.
2011. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 hetünk lesz a beszoktatásra.
2011. jan. 18. 22:30
 5/6 A kérdező kommentje:
illetve 2 hét a beszoktatás.
2011. jan. 18. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is két hét volt a beszoktatás. A második hét közepétől lehetett ott altatni. Bár ha rajta múlt volna az első naptól kezdve ott aludt volna. Első nap amikor még ott voltam vele ebéd közben készítették ki a gyerekeknek az ágyat, ő pedig fogta magát és már feküdt is bele. Az első pár nap 1- 1,5 órát aludt, most pedig már ébreszteni kell mindig. Sokkal jobb alvó lett itthon is a bölcsi óta, mélyebben alszik nem zavarják zajok. Korábban minden kis zajra felébredt.
2011. jan. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!