Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A XI. kerületben melyik ovit...

A XI. kerületben melyik ovit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
És ha esetleg a magánovikat ismeritek itt, mennyibe kerülnek?
2011. jan. 7. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a környéketeken az ovikat, de inkább óvónő alapján válassz, mintsem jó hír alapján!

Mi a Cseperedőbe járunk (Albert utca) és nagyon szeretjük. Nagyon emberbarát, igényes, és nekem fontos, hogy lefoglalják a gyerekeket, mindig van lehetőségük barkácsolgatni vagy verset tanulni (nem kötelező). A szülőkkel is kommunikatívak.


Merrefelé laktok?

2011. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajnos messze van az ovitok hozzánk, a Móricz közelében lakunk. De hátha van valakinek itt a környéken is tapasztalata...
2011. jan. 11. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kerületi vagyok, nem messze a Móricztól. És mi is szeptemberben kezdjük az ovit, ha felveszik a lányomat, mert én itthon leszek még az öccsével.


A Csicsergő oviba jár egy ismerős anyuka két gyereke (pontos címet nem tudok, talán a Siroki utca sarka, az Allee mellett.) Ők nagyon szeretik. Nekem nem annyira szimpi a belső udvar miatt, de persze élőben nem láttam.


Sok jót hallottam még a Karolina oviról is. Nekünk a Kanizsai utcában a Nyitnikék ovi a körzetes, erről jót is rosszat is mondtak. Szerintem mi ezt célozzuk meg, aztán ha nem jön be, megpróbálunk váltani.

Ill. még szimpik a katolikus ovik, csak messze vannak, de szerintem "felvételizünk" oda is, az előbb van, és független az állami ovik beíratásától. Mert ha netán nem veszik fel a körzetesbe helyhiány miatt, akkor talán mehet katolikusba, persze arra sincs garancia, hogy oda felvegyék.


Érdeklődj nyílt napok után, inkább nézzetek meg több ovit. Igazából az óvó néni lesz a fontos, ha az jó, akkor a többi szinte elenyésző. Hiába szuper viszont az ovi, ha csapnivaló az óvónő hozzáállása.

Ill. először tudd meg, ha még netán nem tudod, hogy lakóhely szerint melyikhez tartoztok, mert elméletileg oda fel kell hogy vegyék, ha máshová nem is.

2011. jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, hétfőn kezdjük az ismerkedést az ovikkal/óvónénikkel!
2011. jan. 16. 23:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!