Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan töltsem ki a GYES...

Hogyan töltsem ki a GYES kérelmet?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdés az,hogy részesülök-e valamilyen ellátátsban, a felsoroltak között van a gyermekgondozási díj(gondolom ez a GYED),viszont a köv. kérdés az ,hogy ki a folyósító szerv?Az a cég,ahol dolgoztam?Vagy az állam?Bocsi,hogy itt teszem fel ezt a krédést,de gondolom, már jónéhnyan találkoztatok ezzel a kérlemmel,és nekem sajna fogalmam sincs,ide mit kell írnom.Köszi a válaszokat előre is!
2011. jan. 5. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Az már nem a gyedre vonatkozik. Nézd csak meg jobban. Én most küldtem el. Egyébként a magyar államkincstártól kapjuk.
2011. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra vonatkozik, ha az "e"pontot választod. Illetve ha a házastárs igényelt-e valamit. első voltam
2011. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

DE a gyed-re vonatkozik!

Vagy az oep folyósítja vagy a munkáltatód...

2011. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt kell beírnod,ahonnan kapod,pl,ha munkáltatótól,akkor annak nevét
2011. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. Igaz, én ügyfélkapun keresztül csináltam meg, és ott másképp van.
2011. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

első vagyok, itt ilyen. Ott a GYES kérdés után van ilyen, a 2. oldalon az első kérdés

2011. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat.
2011. jan. 5. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!