Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyermeketeknek adtok e...

2 éves gyermeketeknek adtok e még granulátumos teát vagy milyen teát adtok neki?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia. Lányom 25 hónapos, én még mindig a Hipp-es granulátumos teákat adom neki. (Kedvenc a citrom-almafű és a narancs ízű). Épp két napja elfogyott, és adtam neki enyhe gyümölcsteát, minimális izesítéssel, és azt is elfogadja ugyanúgy. :)
2011. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az én két éves lányom ugyanazt a gyümölcsteát issza mint mi

Milford, pickwik, Lipton.

De tea granulátumot is vettem már neki nem egyszer az Aldiba.

Nem veszek neki már Hippeset, az pici babának való.Én a 3 hós babámnak adom.De ha ő is nagyocska lesz, kap filteres gyümiteát.

2011. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Természetesen, ha mi innánk teát, akkor a mi teánkból adnék neki, de mi a férjemmel együtt nem szeretjük a teát, ezért van még mindig a granulátumos megoldás. Gyors, könnyű, és mindig frissen csinálom meg azt a 2 dl-t, amit egyszerre megiszik.
2011. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Granulátumos, DM-es lógatós gyerektea, Naturlandos gyümölcstea-mikor mit
2011. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én nem adok olyan teát, amit mi iszunk, mert mi fekete teát szoktunkk inni

Sőt sok gyümökcsteában is van feketetea.

Ganulátumostól se lesz semmi baja, van Müller-es Bebivita, nagy kiszerelés és közel annyibe kerül mint kisebb kiszerésű HIPP, úgyhogy megéri.

2011. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt a tát issza, amit én is, általában valamilyen roibosst fogyasztunk. Soha nem adtam olyan granulátumoat, mert az édes. Teát is csak ízesítés nélkül adom. Ha cukrosat, vagy cukros teát adnék neki, akkor hamar rászokna, s nem fogadná el a vizet.
2011. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És hol lehet ilyen Müllert és Bebivitát kapni? (első vagyok, a Hipp-es) :)
2011. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én pld. 2,5 dl vízbe két mokkáskanálnyi granulátomot rakok a Hippből. Tehát épphogy csak van színe,íze. De ettől függetlenül a vizet is simán megissza.
2011. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Filteres gyümiteát iszik 2,5éves.
2011. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vizet iszik, csak reggel kap a mi teánkból, kivéve ha beteg. Akkor kicsit elszalad a ló, mert ugye sok folyadék, anya néha kicsit lusta, és olyankor egyszerűbb a granulátum.
2011. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!