Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hánykor reggelizik illetve...

Hánykor reggelizik illetve hánykor ebédel 2,2,5éves gyerköcötök?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert az én fiam 8-30fele reggelizik aztán még dél,1ora fele sem nem akar enni délutáni alvás elött.Utána meg már legalább 3ora van :(
2010. dec. 28. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
7-7.30 körül, ebéd 12-13 között. Néha tízóraizik, joghurtot vagy tejszeletet, rudit.
2010. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

7,30 reggeli

10 gyümölcs

11,30 ebéd, kb.12,15-től alvás

15 uzsonna

18 vacsora


Ebből a tízórai és az ebéd fix, a többi étkezés rugalmasabb, sőt, van, hogy beiktatunk egy pótvacsit is :=)

2010. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk egy kicsit kusza minden, ugyanis ha ebédel, akkor alig alszik utána 40 percet, viszont, ha nem eszik alvás előtt, vagyis nem lakik túl jól, akkor simán lehúzza a 3 órát, és kiegyensúlyozott délutánja van.

Szóval nekünk reggel 7 tápszer, 9kor tízórai, 11kor gyümi, délbe alvás, 3kor ebéd, 6-7kor vacsi, 8kor tápszer.

Két éves lesz. Próbáltam az ebédet erőltetni délbe, mert akkor a tesóval együtt ennénk, de nem tudom miért, nem alszik. Nálunk ez van :(

2010. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszoktat.Még annyi hogy a 7,7-30as reggeli alatt szilárd ételt értetek vagy teje,tápszert?
2010. dec. 29. 08:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is hét körül reggelizünk, ami nálunk babatej. Aztán kilenc körül "tízórai", délben ebéd, ébredés után(fél négy-négy) uzsonna, fél hét körül vacsi, és este még babatej fél kilenc tájékán.

28hós a csaj

2010. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok. a vacsora kivételével már minden étkezés szilárd (kivéve, ha joghurtot vagy áttört gyümülcsöt eszünk esetleg tízóraira). A vacsora "hagyományosan" tejbegríz jó sok kakaóval vagy fahéjas porcukorral, de elég híg kivitelben.
2010. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!