Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik, hogy visszavonják a...

Létezik, hogy visszavonják a nevelési támogatást a XI. kerületben?

Figyelt kérdés
nem viszed bölcsibe a gyereket és 3 éves koráig havonta jön a támogatást. valami olyasmit hallottam, hogyy módosították vagy visszavonták? ti tudtok valamit erről?
2010. dec. 26. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a XI ben lakom, nem hallottam erről, de a héten megyek be az önkormányzatba é meg is fogom kérdezni. Remélem nem.

Majd megírom mit mondtak.

2010. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2010. dec. 27. 17:19
 3/9 DanaS ***** válasza:
Állítólag kevesebb lesz az összeg (jóval kevesebb) és szűkül a támogatottak köre is. Értesíteni eddig senkit sem értesítettetek ki erről, de ez mostanában nem szokás itt a XI.-ben. Csak bevezetnek dolgokat aztán majd meg tudod innen-onnan. Szomorú!
2011. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ma megkaptam
2011. jan. 6. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos most csak a decemberit küldték, utólag... jan 31-ig mindenkit felülvizsgálnak.


Akinek 2 évnél kisebb a gyereke, az kiesik.

Akinél az egy főre jutó nettó jövedelem nagyobb, mint a minimál nyugdíj 2xese, az is kiesik.

Akinek óvodás a nagyobb gyereke, az is kiesik.


Egy csomó mindenki kiesik... Úgyhogy egy csomóan a jövő hónapban már nem kapják meg... 2010. december 21-től hatályos. Dec 16-án szavazták meg. Én is csak azért tudom, mert érint, és mert vérszívóként jártam a nyakukra telefonon. Akkor árulták el, mikor lesz a bizottsági ülés, és mikor jelenik meg Újbuda honlapján. Persze maguktól semmi részletet nem árultak el. Köszönjük!


Mindjárt belinkelem ide az oldalt is... kis türelem....

2011. jan. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

MEg is van:


[link]


Ja és nem árt tudni, hogy csak 6 hónapig jár, ha megítélik... ha utána is jogosult valaki, AKKOR ÚJRA KÉRVÉNYEZNI KELL!!!


(Az isten tegye őket a kopaszok közé!)

2011. jan. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, és már csak annyi, hogy 2-3 éves korig sem 60.000 lesz az összege, mint eddig, hanem a minimálnyugdíjjal lesz egyenlő... tehát nem éri el a 30.000-ret sem! :(((


Bezzeg bölcsődei helyet azt most sem adnak helyette!!!

2011. jan. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 DanaS ***** válasza:
Ez egy vicc! Komolyan! Elvileg ez a pénz azt szolgálta hogy be tudd adni egy magánbölcsibe és ne rinyáljunk a bölcsődei férőhelyek miatt. Nálunk is ez volt a terv, mert dolgozni muszáj lesz menni, de így akkor most hová tegyük a gyereket? Szerintem eljön még a nap hogy szépen felöltöztetem a gyereket, besétálok a hivatalba, felteszem a nagyokosok asztalára, adok nekik kaját, pelust, játékot és otthagyom hogy vigyázzanak rá amíg én pénzt keresek hogy megélhessünk.
2011. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
marha jól jártunk...
2011. jan. 19. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!