Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adhatok másfél évesnek filtere...

Adhatok másfél évesnek filteres gyümölcsteát? Persze cukor nélkül

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze,hohy adhatsz már.De cukor nélkül?Ne csodálkozz ha nem fogja meginni.Egy pici cukrot azért tehetnél bele,hogy ne melegvizet igyon ami ráadásul még savanyú is....
2010. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Az én kislányom általában a gyerekeknek való Pickwick filteres gyümölcsteát iszik,de volt már rá példa,hogy elfogyott itthon,és akkor sima gyümölcsteát főztem neki,nem volt tőle semmi baja.Most lesz 2 éves.
2010. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Elfelejtettem írni,hogy ált.1 litert főzök le neki,és abba teszek 2 kiskanál cukrot.Ő nagy teás,cukor nélkül tényleg nem valami jó.
2010. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi. egyébként egyszer már adtam neki, vagyis az az egyszer a mai délután volt, miután kinnt jól átfáztunk. őszibarack tea volt, cukor nélkül. megivott egy pohárral, és kérte volna a következőt, nem egy édesszájú. de legalább tudom hogy adhatok neki :)
2010. dec. 18. 16:11
 5/12 anonim válasza:

ha teát adsz a gyerköcnek akkor ne legyen benne koffein.vannak olyan gyümi teák,amikben van,és nem biztos hogy értékelnéd ha a gyerkőc este aktivabb lenne!

vannak gyerekeknek teák(mézes macko) drogériákban kaphato.bár kicsit drágább,de lehet hogy jobban figyelnek arra hogy ne legyen benne olyan ami káros egy gyereknek:)

2010. dec. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én kb egy éves koruktól adok a gyerekeimnek gyümölcsteát (NEM gyüölcs ízesítésű feketeteát). Sosem teszek bele cukrot, mi felnőttek is cukor nélkül isszük. Nagyon finom így is, ízletes a gyümölcstől.
2010. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi. én konkrétan a pickwik gyümölcsteát adtam, az szerintem nem koffeines.
2010. dec. 18. 18:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt adtad?

[link]


Ha igen, akkor rosszul tetted, mert ebben van feketetea!

Amit adhatsz neki az:

- Pickwick gyermektea

- Milford tea

- Gárdonyi teaházas tea


És olyan, amiben nincs feketetea.

2010. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a pickwik "fruit- amour" teák nem tartalmaznak fekete teát.
2010. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nézd csak ezért írtam

[link]

2010. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!