Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 éves kislánynak mitvegyek...

9 éves kislánynak mitvegyek karácsonyra? Semmi ötletem nincs, viszont nem szeretnék több ezer forintot kiadni műanyag darabokra. Pl: babaház. Van is és van mindenféle kiegészítője és a padláson porosodik.

Figyelt kérdés

Valami olyasmire gondolok aminek van értelme! Tudom hogy egy ne ezt nézzem hanem azt hogy minek örülne, de műanyag darabokra nem szívesen adnék ki több ezer ft-ot.

Valami ötlet?


2010. dec. 15. 21:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Társasjáték: Kamisado, Quaridor, Pylos, Théba, Qwirkle, Inquizitor, Trivial Pursuit családi kiadás stb.

Logikai játék: Rush hour, City Skyline, Tip over, Animalogic, Chocolate mix, Hoppers, Club 2%, Logeo stb.

Könyv a kedvenc témakörében.

Parfüm, napló csillámos tollkészlettel, karaoke stúdió (tv-re csatlakoztatható), illuzionista készlet, elektromosság oktató játék a piatniktól (lányom ezt nézte ki magának), kreatív játék pl. color me mine táskák, Móra kiadónál vannak a Csilivili Lili sorozatok pl. rajzolj táncosnőket stb.


Könyvből a lányom pl. a Végtelen történetet, ravensburger Idődetektívek sorozatát szereti, vagy az Allie Finkle sorozatot, Pál utcai fiúkat, Egyiptomról szóló könyveket és ő is 9 éves.

2011. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy ez tavalyi kérdés. Nem tudom miért volt elöl nálam....
2011. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
társasjáték:BEUGRÓ szörnyen jó!!!!!!!!!!!!!!(5000-6000ft)
2013. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én 12 éves vagyok és igaz h igazán egy számítógépet szeretnék de nagyon örülnék hogyha csak simán ha egy társasjátékot kapnék nekem az a lényeg h ne kerüljön nagyon sokba mert az nekem lenne rossz én érezném magam rosszul. És még az ami fontos nekem hogy szívből adjá azt a szüleim vagy akárki ne azért vegyék meg mert én arra kértem őket.
2017. szept. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!