Most akkor 4 vagy 6 órában lehet munkát vállalni GYES mellett?
Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 01:10
2/5 anonim 



válasza:





Először azt írták, 4. Aztán 6. Most megint 4.
Én 6 órában mentem vissza, szóval eszerint én elesek a gyestől.
De egyébként még egy érdekes kérdés: Amikor anno visszaállították a gyest 2 évre, az csak arra vonatkozott, akik egy bizonyos dátum után szültek, én elvileg még 3 évig kaptam volna. De most nincs ilyen dátum, tehát én mégse fogom 3 évig kapni...?
Na majd meglátjuk.
3/5 anonim 



válasza:





Itt van egy cikk a 30 órás (napi 6) verzióról: [link]
4/5 anonim 



válasza:





Kicsit utánajártam. Teljes a káosz a témában, semmi biztosat nem lehet még tudni.
Itt egy jogi fórum, ami erről szól:
Ezt érdemes olvasgatni, de végül is itt is ez a konklúzió.
(Előző 2 választ is én írtam.)
5/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. nov. 30. 22:33
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!