Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Babysitterkedem 1 családnál...

Babysitterkedem 1 családnál és megegyeztünk az órabérben is meg minden, de ha sokáig vok náluk, akkor családfő hazahoz kocsival. Ez nem volt megbeszélve. Tapasztaltabb emberektől kérdezném, h ez nekem jár? :D szal nem vonhatnak le a fizumból?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vonhatnak le:) Ez csak egy gesztus, hogy késő éjjel ne kolbászolj egyedül az utcákon.
2010. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy "járna" de mindenképpen tisztázd a dolgot hogy ne érjen meglepetés.
2010. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ő felajánlja, fogadd el természetesen. Én is mindig felajánlom a bébiszitternek éjjel, hogy szivesen hazavisszük és tényleg szivesen.

Természetesen nem vonunk le a fizuból, ez egy gesztus, cserébe az éjszakázásért.

Ne aggódj és örülj, hogy ilyen rendesek.

2010. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
most mar 8 eves babysitteri tapasztalat van mögöttem, ezalatt 5 csaladnal dolgoztam, es MINDENHOL evidens volt, hogy ha sokaig maradtam, akkor vagy ott aludhatok, vagy haza visznek, pedig van olyan csalad, akik 15 perc setara laknak tölem, es nekik mindig mondtam is, hogy dehogy vigyenek :) de mindig elvittek, ha mindket szülö haza jött. Soha nem vontak le erte penzt. Ezt te szepen megköszönöd, es ennyi. Szamomra is termeszetes lenne, hogy elvigyem. (volt olyan, hogy mar nem jart az utolso busz, de csak anyuka jött haza, ö meg fizette a taxit)
2010. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!