Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Furcsa lenne ha ez lenne az...

Furcsa lenne ha ez lenne az egyik ajándék kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Játékporszívó,de találtam kék-sárga színbe....Kisfiam 17hós állandóan megy a szekrényhez és kipakolja a porszívó teljes felszerelését és ott "könyörög"hogy rakjam neki össze.Berreg hozzá miközben tologatja fel-alá.De attól félek:

1.hogy továbbra is a mienkkel fog játszani(nem olcsó:(

2.meg ha valahol megkérdik hogy mit kapott a kislegény karácsonyra akkor meg kinevetnek hogy fiúnak porszívó??

Köszi előre is


2010. nov. 22. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem furcsa, sőt, figyelmesség tőled. A kicsik szeretnek bennünket utánozni. Aki pedig ezért kinevet, nagyon buta és egyszerű ember. A férjemnek meg Barbie babája is volt kiskorában, mégis normális férfi lett belőle :)
2010. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az én kisfiam 2 éves, és ő is porszívó mániás. Mi is vettünk neki játék porszit karácsonyra, de kap mellé egy két fiúsabb játékot is.
2010. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen más véleménye! Az én keresztfiam is mindíg a nővére babakocsijával játszott, csak egy idő után nem adta már neki oda és újat kellett venni a kisfiúnak. Játszott vele pár hónapig, aztán jöttek a műanyag dínók :)

Ha ettől boldog, miért vonnád meg tőle? :)

2010. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én 2 éves kisfiam is nagyon szeret porszívózni. Kapott is a szülinapjára egy játék porszívót. Eljátszik vele, de azért még mindig anya "copció"-ja a favorit. Ettől függetlenül nem bántuk meg, hogy azt kapott.
2010. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz venni valahol használtan? Igy kiderül hogy érdekli-e és ha nem akkor nem buksz akkorát anyagilag.

Mi úgy kaptuk ajándékba, de az is használt volt és tényleg fel is szivja a morzsákat is meg van rendesen hangja is.

Nézd csak itt mennyit találtam?!!!


[link]

2010. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2. Dehogy is:) Tudod itt mifelénk meg hány kissrác tolja a játék babakocsit?:)

1. Az már neccesebb h azzal akar e majd játszani,vagy a tiétekkel..Itt van nálunk a mobiltelefon esete,van a kislányomnak 3 is,de csak a miénk kell neki...

2010. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnéztem a tesz-veszes linket és jók vannak nagyon.Lehet akkor nemtörődök majd a nevetésekkel.Persze kap majd mellé fiúsabb játékokat is.
2010. nov. 23. 10:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam a harmadik szülinapjára kapott porszívót. Ráadásul rózsaszínt (mert az olcsóbb volt, mint a kék). Miért lenne ez ciki?
2010. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!