Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Diavetítgető Anyukák, Apukák!...

Diavetítgető Anyukák, Apukák! A klasszikus lemez-diavetítőbe pontosan milyen izzó kell, és hol lehet azt kapni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egy autósboltban vettem. Vidd magaddal az eredetit és szerintem ha nincs is, ott meg tudják mondani, hogy hol lehet kapni ilyet.

Állítólag a régi trabantokban is ilyen égő volt.

2010. nov. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajna nincs meg az eredeti.. De jó az ötlet! Köszi! Nem tudod véletlenül, hogy hány wattos, vagy milyen elnevezésű mégis az izzó? Mert annyit tudok, hogy nem belecsavarós, hanem belepattintós kell..
2010. nov. 20. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát sajnos azt nem tudom, mert mi lecseréltük a régi vetítőnket egy újra, de ahhoz is autósboltban veszem az égőt :)
2010. nov. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!