Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan szerezhetnék 2 éves...

Honnan szerezhetnék 2 éves kislányomnak "Tibi-nyuszit"?

Figyelt kérdés

Tavaly tavasszal a húsvéti Tibi-csokis csomagban volt egy nyuszi-báb is kék pólóban. Néhány hónapja szinte egyik napról a másikra a kislányom első számú kedvencévé vált. Mindenhová visszük magunkkal, azzal alszik, stb. De néha ki kell mosni, és nem egyszer volt már, hogy fél napokat kerestük Apával együtt, mert Tibi-nyuszi eltűnt. Szóval szeretnék egy másikat az ilyen és hasonló esetekre. Van esetleg valakinek ötlete, hogy honnan lehetne beszerezni? Vagy át is venném - ha már valakinek nincs rá szüksége.

Köszönöm, ha írtok!


2010. nov. 10. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
SZERINTEM HÍVD FEL A CSOKIKON SZEREPLŐ INFO VONALAT,TUTI TUDNAK SEGÍTENI
2010. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
babaszoba.hu-ra is írd ki( [link] ) itt sztem fognak tudni segíteni
2010. nov. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
írtam a tibi csokinak mailt ,ha válaszolnak szólok
2010. nov. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk megvan,de a lányomat egyáltalán nem érdekili,ha gondolod elküldöm nektek!Jó lenne,ha tudnék segíteni!
2010. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is van,el van téve az ágyneműtartóba mert a kislányom soha nem foglalkozott vele!Írj privit és megbeszéljük!Szívesen segítek,tudom milyen helyzet ez!Tapasztaltam!:)
2010. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen Mindannyitoknak a segítséget, nagyon aranyosak vagytok!


Kedves Utolsóelőtti!

Ha írnál nekem priviben, hogy milyen feltételekkel vehetem át Tőled, azt megköszönöm!


Kedves Utolsó!

Küldök privit.


Jó egészséget és szép napokat Nektek!

2010. nov. 13. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Istenem a "Tibi-nyuszi". Kisfiam valakinél látta, aki Magyarországról jött Erdélybe. Azóta egyet csak tibinuszi- zunk. Sehol nem találtam itt nálunk (Erdély). :(((
2010. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!