Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek meg engedett hogy...

Szerintetek meg engedett hogy online igy beszéljen egy nő a gyerekekről ?

Figyelt kérdés
Nagyon sok a korcs a mai generációban. Kicsit durva kifejezést használt az illető szerintem.
tegnap 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Miért? Egy férfi szájából szebb lenne?

Szólásszabadság van (elvileg), azt mond amit akar. Max. nem tetszik a közönségnek

tegnap 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nem lenne szebb igazad van. Csak azért irtam nő mert nő volt bár igaz mindegy
tegnap 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, pontosan miről van szó és miért kiemelt, hogy online. Szerintem semmilyen formában nem szép dolog, akár férfi, akár nő, akár online, akár nem.
tegnap 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek
tegnap 13:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szövegkörnyezettől függ foleg. Ha pl az iskolai bántalmazó csoportokra gondol, akik nagyon durván raszallnak egy-egy emberre ok nélkül (és sajnos ilyen szokott lenni szinte minden osztályban:(), őket pl én is korcsnak hívom, és ez a legszebb szó, amit az ilyenekre tudok használni.
tegnap 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértek veled itt most tiktok kommentelő volt a nő és arra értette ezt mikor neveletlen a gyerek és az ilyet nem szereti.
tegnap 13:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon menj fel a Gyermekmentes övezet nevű oldalra, találsz ott ennél cifrábbakat is…

(Előre mondom, nekem semmi bajom a gyerektelenekkel, akik tudatosan nem akarnak, felnőtt emberek el tudják dönteni, mit akarnak kezdeni az életükkel, amit illik tiszteletben tartani.


A frusztràlt, gyűlölettel köpdöső primitív véglényeket viszont nem fogom tiszteletben tartani.)

tegnap 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem túl szép szó, de nem is akadok ki rajta.
tegnap 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Interneten minden megengedett, nem értem a kérdést.
tegnap 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Te se jártál akkor még - ezek szerint - az internet szennyesebbik felén... elkeserítő mennyi vak gyűlölet van az emberekben, ami nem is korlátozódik az országunkra és nem csak a gyerektémára igaz.
tegnap 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!